Výroba úchvatného dortu, který putoval na natáčení Ordinace ku příležitosti 1000. klapky, se vyráběl 26 hodin! Není to jen tak, stojí za tím kus práce a jeden pár šíkovných rukou. Tak si ho znovu pořádně prohlédněte a najděte na fotce s ním sedm rozdílů :-).
Na konci ledna letošního roku se natočil 1000. díl Ordinace v růžové zahradě, v součtu s první a druhou řadou seriálu. Pozoruhodné číslo si zasloužilo oslavu přímo při natáčení, významný moment s jubilejní klapkou pochopitelně nemohl zůstat bez zasloužené pozornosti. Třináct let společné práce a třináct let věrných fanoušků, to si žádá ještě další oslavy a také přijdou, neboť 1000. díl na obrazovky teprve vstoupí.
Dort vyrobený šikovnou Lenkou Kovaříkovou k této významné příležitosti se skládal ze tří druhů a jen se po něm zaprášilo. Aby taky ne, vše na něm bylo jedlé. I samotná figurka doktora Mázla, kterou autorka poctivě vyráběla 8 hodin. Herec Petr Rychlý z ní byl unešený a důrazně všem vysvětlil, že je jen jeho. S radostí si ji pak po natáčení odnesl domů :-).
Prohlédněte si sladký dort ještě jednou a na fotce s ním najděte 7 rozdílů. Dáte je všechny hned?
Před