Tonda z Ordinace už není malý kluk: Rodičům svěří své tajemství

Herec Tomas Sean Pšenička ztvárňuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 postavu Tondy Suchého, který poslední dobou dělá rodičům starosti a nezdá se, že je to jen kvůli pubertě. Jaké tajemství si v sobě Tonda nosí? To diváci uvidí už v pondělí 4. září na Voyo. Na exkluzivní ukázku se podívejte nyní.

S Tondou se už delší dobu něco děje. Chodí za školu, na tréninky basketu se mu vůbec nechce, jednou večer dorazil domů dokonce opilý. Nejprve si rodiče mysleli, že to jsou jen dozvuky puberty, ovšem mamince Zdeně situace kolem Tondy pořád nedala spát. Drogy? Nešťastná láska? Špatné známky? Snažila se to ze syna dostat, on jí však buď neodpovídal, nebo odsekával holými větami. 

Tajemství Tondy prozrazeno

Až teď se Suší dozvědí, o co jde. Po fyzické potyčce na basketbalovém zápasu totiž Tonda konečně kápne božskou. A všem se po počátečním překvapení uleví. Žádný průšvih se nekoná. Tonda Suchý je gay.

„Pan režisér, moji herečtí kolegové i já jsme si uvědomovali, že bychom takto citlivou scénu rádi natočili co nejautentičtěji, a proto jsme si na ni nechali více času, než standardně na place míváme. Zároveň ale vše plynulo velmi hladce a nadměrného zkoušení nebylo třeba. Bylo to určitě dáno i tím, že jsme všechno už předtím konzultovali nejen jednotlivě s režisérem, ale i mezi sebou navzájem, což mně osobně velmi pomohlo,” vypráví o natáčení mladý talent Tomas Sean Pšenička.

Tonda Suchý
Tomas Sean Pšenička zažil jedno z emočně náročnějších natáčení v Ordinaci.  |  FOTO:  TV Nova

A dodává, co by scénou chtěl vzkázat lidem s menšinovou sexuální orientací: „Rád bych jim skrze Tondu dodal sebevědomí a odvahu nebát se sdílet své emoce a stavy se svými blízkými, ať už se jedná o rodinu nebo přátele. Věřím, že to může být cesta ke štěstí a k vnitřnímu klidu.” 

Co se bude dít v Ordinaci?

V Ordinaci se vedle Tondova doznání rozpoutala dívčí válka. O Patrika (Patrik Děrgel) začaly bojovat jak stále ještě manželka Bibi (Marika Šoposká), tak bývalá milá Johanka (Sabina Rojková). Musely u toho sníst hodně koblih a vypít spoustu piva. Švarc (Martin Zounar) se opět snaží znepříjemnit život Andymu (Jan Slovák), dokonce kvůli tomu tentokrát oblékl kostým opice! 

 Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady