Z divačky aktérkou! Ordinaci sledovala a nyní je součástí tolik oblíbeného kamenického týmu, Anička Slováčková tomu pořád nemůže uvěřit. Nová sestřička Radka udělá radost i příznivcům zápornějších postav, mazlit se s ničím rozhodně nebude a vnese do sesterny nový průvan. Co víc diváky s Radkou čeká, a jak se výzvy Anička chopila?
Svou účastí v seriálu potěšila zpěvačka a začínající herečka Anička Slováčková jak sebe, tak svou mámu Dádu Patrasovou, obě divačky tak mají ke sledování o milý důvod navíc. "Když přišla nabídka role v Ordinaci moje první reakce byla: Jupí! Radovala jsem se. Ordinaci jsem vždycky sledovala. Neříkám, že každý díl, ale vždycky jsem měla přehled, co se v ní děje. Takže ta nabídka mě moc potěšila a dodneška tomu vlastně nemůžu uvěřit," popisuje své emoce z dobré zprávy Anna, kterou diváci televize Nova znají ze show Tvoje tvář má známý hlas.
Anička v Tváři jako The Prodigy
FOTO:
TV Nova
Působení v seriálu je ale zcela jiná zkušenost. "Je to moje první větší role v seriálu. Strašně si toho vážím a moc mě to baví. Je to pro mě nová obohacující zkušenost. Je tu víc obrazů, a když se přeřeknu nebo mi něco vypadne, cítím se jako největší looser a chce se mi brečet. Nechci někoho zdržovat, ale občas se kvůli mně musí jet znova. Taky mám doslova noční můru z toho, že někdy zapomenu přijít na natáčení."
FOTO:
Archiv TV Nova
Z hereckých kolegů byla Anička nervózní, obavy dnes už slábnou. "Vždycky jsem měla problém zařadit se do kolektivu, začít se s někým bavit a tak. Ale tady jsou všichni moc milí, přátelští a působí to na mě jako jedna velká rodina, kam snad zapadnu. Teprve teď všechny postupně poznávám." Až na jednoho, a to Milana Peroutku, kolegu a kamaráda z Tvojí tváře, který nastupuje do Ordinace jako
mladý medik Jonáš. Krásně se to této dvojce sešlo, záměr v tom ale nehledejte.
I když má Anička z role nesmírnou radost, je to pro ni obrovská výzva. V rozhovoru se svěřila, koho že to v té Ordinaci "miluje"! A naznačila, jak to bude s Radkou a muži.
ČTĚTE TAKÉ
Nova.cz