VZPOMÍNÁME: 11 nejemotivnějších seriálových úmrtí!

Stanislav Nykl, Dalibor Frynta nebo třeba babička Chmelíková. Nejen tyto postavy nadobro opustily své seriálové rodiny a přátele. Připomeňte si ty nejemotivnější okamžiky nováckých seriálů! Která postava vám chybí nejvíce?

ULICE

Stanislav Nykl
Po hádce se synem Lumírem dostal Stanislav Nykl z Ulice infarkt a ani přes rychlou pomoc lékařů nepřežil. Herec Bronislav Poloczek zemřel po dlouhé nemoci pět let po své seriálové postavě.

FOTO:  TV Nova

 

Klára Pešková
Klára Pešková alias Hana Igonda Ševčíková byla manipulátorka, která lidem z Ulice pila krev. Po její náhlé smrti se dlouho spekulovalo, kdo za jejím zabitím stojí. Policejní vyšetřování nakonec odhalilo, že to byla Ivana, kdo Kláru ze schodiště shodil. 

FOTO:  TV Nova

 

Hrihorij Lisečko
Světlanin bratr Hrihorij to neměl v seriálu Ulice lehké, přesto tobyl v jádru dobrý chlap, který nakonec našel své místo v dílně. Ta se mu však také stala osudnou, přestože se jej Bedřich snažil i za cenu riskování vlastního života zachránit – Hrihorij v dílně uhořel.

FOTO:  TV Nova

 

Richard Weber

Jeho smrt všechny zasáhla. Nikoho by jeho tragická nehoda ani ve snu nenapadla. Richard se po hádce s Rozinou rozhodl v podnapilém stavu odjet na chatu. Nezvládl řízení a na následky autonehody zemřel. Richarda si zahrál Johan Mádr. Ten je naštěstí stále živ a zdráv a momentálně šťastně ve vztahu s Aničkou Kadeřávkovou, která Rozinu hrála.

FOTO:  TV Nova

 

ORDINACE


Dalibor Frynta
Dalibor se zákeřnou rakovinou bojoval dlouho. První velký boj vyhrál, nemoc se ale vrátila s o to větší vervou. Jeho odchod všechny zasáhl. Dalibora Fryntu si zahrál herec Jan Šťastný.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

Magda Mázlová
Nedoléčená viróza způsobila u Magdy z Ordinace náhlý srdeční kolaps. Všichni si ale byli jistí, že se z toho dostane, o to více je zasáhlo, když se tak nestalo. Natáčení umírání bylo nejen pro herečku Markétu Plánkovou velmi emotivní.

FOTO:  TV Nova

 

Gita Petrová
Smrt gynekoložky Gity Petrové byla zcela nečekaná. Nepotýkala se se žádnou nemocí – zemřela na následky potyčky na nádraží, když se dostala do rvačky neonacistů.

FOTO:  Archiv TV NovaMarie Pokorná
Marie alias herečka Dana Batulková dlouho bojovala se žloutenkou. Těsně před transplantací se jí přitížilo a nakonec zemřela na selhání jater. Její smrt hodně zasáhla nejen její děti, ale také Bělu Valšíkovou, která se o ni v posledních dnech jejího života starala.
FOTO:  Archiv TV Nova

 

Romana Babáková

Romana v podání Valérie Zawadské byla dlouhodobě nemocná a se svou smrtí počítala. Nevěděla ale, že se její život v posledních měsících otočí vzhůru nohama. Romana zemřela během opékání buřtů.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

GYMPL

Babička Chmelíková

Smutné chvíle zažíval také Adam Kábrta alias Ondřej Brzobohatý v seriálu Gympl. Ten se musel vypořádat se smutným odchodem vychovatelky z dětského domova, která se o něho starala a byla tak nedílnou součásti jeho života. Babička zemřela ve spánku a ztvárnila ji Květa Fialová.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

DOKTOŘI Z POČÁTKŮ

Jan Panenka

Doktor Jan Panenka zachraňoval v Počátcích životy tamních obyvatel. Jakmile dostal mrtvici, všichni z této tragédie byli v šoku. Po dlouhém umělém spánku zemřel. Doktora Panenku ztvárnil herec Václav Postránecký.

FOTO:  TV Nova

Která postava vám chybí nejvíc? Hlasujte!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

NEČEKANÉ SPOJENÍ: Co měla hvězda z Odložených případů s Tomem Cruisem a Joshem Hartnettem?

Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady