CELÝ LETNÍ PROGRAM Nova a NovaPlus: Redakce, Robinson Marek i premiéroví Drazí sousedé!

CELÝ LETNÍ PROGRAM Nova a NovaPlus: Redakce, Robinson Marek i premiéroví Drazí sousedé!
Zdroj: TV Nova

Léto na televizních obrazovkách Novy i na videoportálu NovaPlus je nabité k prasknutí! Nechybí premiérové díly Drahých sousedů, repríza Comebacku i zcela nové online projekty jako Robinson Marek!

LÉTO NA NOVAPLUS 

1. Robinsonův ostrov

Od 5. 7. si nenechte každý všední den ujít jeden díl oblíbené reality show Robinsonův ostrov. Od úplného začátku až po velké finále!

FOTO:  TV Nova

2. Výměna manželek

Druhou řadu reality show Výměna manželek můžete zdarma vidět na NovaPlus.

FOTO:  TV Nova

3. Policie Modrava

Během letních prázdnin si můžete znovu přehrát všechny díly první řady seriálu Policie Modrava, a to zdarma ZDE.

FOTO:  TV Nova

4. Ordinace v růžové zahradě

Během léta vám budeme přinášet staré díly oblíbené Ordinace. Zavzpomínat si tak můžete opět s herci, které v premiérových dílech už nezahlédnete.

FOTO:  Archiv TV Nova

 

5. Ulice: Jak to všechno začalo

Ani fanoušci seriálu Ulice nepřijdou zkrátka. I u něj si můžete zdarma přehrát všechny zajímavé momenty a starší díly. Vzpomínáte na první díl? Připomeňte si ho na NovaPlus.

FOTO:  TV Nova


6. Redakce

Od začátku prázdnin, tedy od 1. 7., si nenechte ujít každý den jeden díl povedeného seriálu Redakce. Najdete ho ZDE.

FOTO:  Archiv TV Nova


7. Dokonalý svět

Zapeklité příběhy žen, které se nebojí říct svůj názor. Nejen o tom je seriál Dokonalý svět. Všechny díly jsme pro vás připravili na NovaPlus, a to zdarma od 1. 8.


8. Doktoři z Počátků

Michaela Sejnová, Martin Stránský, Martin Písařík a další – připomeňte si jejich příběhy v seriálu Doktoři z Počátků od 3. 7. každý den na NovaPlus.


9. Stahovák

Během letních měsíců nebudou chybě ani díly pořadu Stahovák. S Jiřím Mádlem a Vojtou Kotkem se pobavte zdarma na NovaPlus.

FOTO:  Nova.cz


10. Farma SK

Od 10. 7. vám budeme přinášet každé pondělí deset dílů pořadu Farma, který byste si rozhodně neměli nechat ujít!

FOTO:  Markíza


11. Kobra 11

Každý den bude vaše tempo vražedné, a to společně s oblíbeným seriálem Kobra 11, který poběží na NovaPlus celé léto a to rovnou dva díly každý den.

FOTO:  Nova.cz

12. Kájovy Vary

Karel Heřmánek mladší vás vezme do Karlových Varů na filmový festival. Provede vás po místech, na které se nedostane a ukáže vám také večírky a další zákoutí festivalu. Jeho příběhy sledujte ZDE.

FOTO:  TV Nova

13. Robinson Marek

Vítěz prvního dílu reality show Robinsonův ostrov Marek vás každý pátek vezme do zákulisí natáčení druhé řady. Jeho vlogy jsou působivé a všem svým fanouškům ukazuje, jak to probíhá na Filipínách. Podívejte se ZDE!

FOTO:  TV Nova


LÉTO NA NOVĚ

Mezi nabitým a atraktivním letním programem najdete české a zahraniční filmy, oblíbené seriály a pořady české i světové tvorby.

Každý všední den od 17:25 běží premiérové díly seriálu Drazí sousedé, které jsou po odvysílání zdarma ke zhlédnutí na NovaPlus ZDE.

FOTO:  TV Nova

 

Od neděle do úterý běží od 20:20 český seriál Kriminálka Anděl. Díly jsou po odvysílání zdarma ke zhlédnutí na NovaPlus ZDE.


 

Každou středu a čtvrtek běží od 20:20 dva díly oblíbeného seriálu Comeback. Díly jsou po odvysílání ke zhlédnutí na NovaPlus ZDE.Každou středu od 22:20 můžete sledovat premiérové díly pořadu Chcete být milionářem. Po odvysílání jsou zdarma ke zhlédnutí ZDE.
FOTO:  TV Nova

Během letních měsíců bude také pokračovat pravidelný zpravodajský servis. Pokud vám Televizní noviny utekly, můžete je po odvysílání zdarma shlédnout na NovaPlus ZDE.

FOTO:  TV Nova

 

Filmoví fanoušci se na TV Nova mohou každý pátek těšit na snímky z české tvorby jako Pohádkář, Doktor od jezera hrochů, Román pro muže, U mě dobrý, Bobule nebo Román pro ženy. V premiéře se představí dokument Aldabra: Byl jednou jeden ostrov. Ze zahraniční kinematografie TV Nova přinese Dannyho parťáky, Křižovatku smrti, Avengers, Thora a Strážce Galaxie. Romantiky potěší filmové zpracování Sexu ve městě a mnoho dalšího.

Nova Cinema přinese filmové hity jako Mámy na pařbě, Hon na lišku, Až tak moc tě nežere, Kněz je poděs, Je prostě báječná, Detektivové z Hollywoodu, International, RocknRolla, Hostitel, V zemi Jane Austenové, Dokonalá partie, Wyatt Earp, Zapomenutý ostrov, Tenkrát na Západě a mnoho dalšího.
 

Nova 2 přináší pravidelnou nabídku sitkomů a seriálů Dva a půl chlapa, Přátelé, Sex ve městě, Joey i Kutil Tim. Chybět nebude ani zpravodajství TN2 s Michaelou Šmídovou a Karlem Kopečkem od 22:00.
 

Nova Action pokračuje s oblíbenými pořady jako Kriminálka Miami, Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti, Mistři zastavárny, Mistři aukcí, Walker Texas Ranger a samozřejmě Kobra 11, která se představí v premiérové 21. řadě. Ani na Nova Action diváci nepřijdou o sportovní přenosy. Těšit se mohou na Velkou cenu České republiky MotoGP a golfový turnaj D+D Real Czech Masters.
 

Nova Gold i během léta nadále nabídne nejlepší pořady zlatého fondu TV Nova, reprízy zábavných a reality show a oproti minulému roku nově také animovanou tvorbu v rámci pravidelného bloku Smíškové.

Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam. Sledujte filmy online zadarmo na 7 dní na Voyo.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TOP ZAJÍMAVOSTI COMEBACKU: Ozzák se měl jmenovat úplně jinak! A proč v seriálu vlastně kulhá? Čtěte!

TOP ZAJÍMAVOSTI seriálu Drazí sousedé: Podivné podmínky pro Jana Třísku i vlastní značka piva!

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady