Kratochvílovi terčem pomsty! Ivan Lupták prozradil, co čeká Vojtu v Ordinaci

Doktor Vojta Kratochvíl si v Ordinaci v růžové zahradě 2 prošel peklem. Skončil ve vězení, jeho partnerka se stala obětí znásilnění, utápěla se v depresích, které zaháněla prášky a alkoholem. I přes všechny patálie to ale Vojta a Radka ustáli, jenže jak se zdá, radovat se nebudou příliš dlouho. Více pro nova.cz prozradil herec Ivan Lupták.

Vojta musel svou partnerku Radku (Anna Julie Slováčková) nechat na pospas všem problémům. Skončil ve vězení a nemohl jí být na blízku, když se utápěla v depresivních stavech, které jí způsobil posttraumatický šok. Ivan Lupták je toho názoru, že i tak byl Vojta Radce dostatečnou oporou. „Málokterý chlap by tohle zvládnul,“ říká.

Pomsta

V jarní sezoně Ordinace přijíždí do Kamenice na první pohled bezproblémová dvojice – Lívia (Zdena Studenková) a její syn Braňo (Vladislav Plevčík). Do bytu vedle Hanákových se nestěhují náhodou. Přijíždí pomstít svého zesnulého syna a bratra Michala Rennera a v jejich hledáčku jsou jak Hanákovi, tak Kratochvílovi. Bude se tentokrát Vojta aktivně zapojovat do pomoci Radce, když z vězení nemohl? „Spíš bude takový přihlížející. Bude tam zápletka s Vojtovým ADHD syndromem, který ho diskvalifikuje z té dané situace,“ poodhalil Ivan Lupták.

Vojta jako táta?

Fanoušci Ordinace by Vojtovi a Radce přáli jako kompenzaci náročných časů pořádný happy end, nejlépe přírůstek do rodiny, když už jsou manželé. Dokázal by si Ivan Lupták představit natáčení s miminkem? „Je to strašně náročné, zvlášť s miminky, protože těm nevysvětlíte, ať teď nepláčou, když něco potřebujeme natočit. Diváci jsou moc milí, že nám přejí miminko, o tom žádná, ale bylo by to náročné,“ vysvětluje Ivan Lupták a dodává, že se ale ani takové dějové lince rozhodně nebrání.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady