Představitel Braňa z Ordinace nehraje záporáka poprvé: Je připravený na hejtry?

Slovenský herec a muzikant Vladislav Plevčík je od jarní sezony novou postavou Ordinace v růžové zahradě 2. Divákům se představil v záporné roli. Vnímá on sám doktora Braňa jako záporáka? To prozradil webu nova.cz.

Braňo přijíždí do kamenické nemocnice se svou matkou, kterou ztvárňuje populární slovenská herečka a hvězda S tebou mě baví svět Zdena Studenková. Společně se chystají pomstít zesnulého bratra a syna Michala Rennera.

​Pro svou milou, klidnou a nekonfliktní povahu se Braňo rychle začlenil do kolektivu kamenické nemocnice a vytvořil si kamarády. Už nyní je ale jasné, že těm, kteří měli co dočinění se smrtí jeho bratra, se chystá zavařit. Jak vnímá Braňa jeho představitel Vladislav Plevčík?

Manipulace matky

„Není to vůbec hloupý kluk, je vzdělaný. To, jak se člověk chová, jestli je dobrý, nebo zlý, to je možná v genech, ale nakonec ho ovlivní okolí. Řekl bych, že Braňo je ovlivnitelný, má sklon se nechat manipulovat, což nevnímá,“ popisuje herec s tím, že největší vliv má na Braňa matka Lívia, která je po pomstě lačná od samého začátku. Vladislav Plevčík si myslím že Braňo není prvoplánově negativní postava. „Braňo postupně dochází k tomu, že se nechá manipulovat a mám pocit, že za to období, co točíme, dospívá,“ říká.

Braňo a zdravotní sestra Babeta (Bára Štěpánová) v Ordinaci v růžové zahradě 2.  |  FOTO:  TV Nova

​​Hejtři

Je oblíbený slovenský herec připravený na případné hejtry, kteří se do něj, respektive do Braňa, mohou na sociálních sítích pustit? „Každý zdravý a inteligentní člověk si uvědomuje, že to hrajeme a že to není doopravdy. Je to jen příběh. Doufám, že mi nikdo nenapíše, protože je to zbytečné, už je to natočené,“ směje se Vladislav Plevčík.

Od princů až po psychopaty

Mimo jiné přiznává, že to není poprvé, co si zahrál negativní postavu, která bývá pro herce vděčná. „Co se týká divadla, tak mám naštěstí příležitosti zahrát si široké spektrum rolí, od lidských, hodných, laskavých postav přes vrahy, sebevrahy, psychopaty. Co se týká filmu, už jsem hrál jednoho záporáka, ale třeba i prince. Ale takový typ postavy s tajemstvím, jako je Braňo, jsem ještě nehrál. A baví mě to,“ dodává.

Celé díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 najdete na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady