Heluš a Bobo opět spolu! Martina Randová v nové roli odhodí stud i svršky

Fanoušci oblíbené dvojice z Ordinace mohou jásat. Martina Randová a Martin Zounar se vrací před diváky. Tentokrát je neuvidíte v televizi, nýbrž na divadelním jevišti.

V rolích Heluš a Boba zprvu u někoho možná vyvolali rozpačité reakce, ale po čase si diváci tuhle dvojici tak zamilovali, že si bez ní Ordinaci v růžové zahradě 2 už ani nedokázali představit. Jejich seriálové cesty se ale nakonec rozdělily. Martin Zounar zůstává tváří Ordinace, Martina Randová se stala jednou z hlavních postav Ulice. Stýskat se jim po sobě ale nemusí, zůstávají kamarády a kolegy z divadla.

FOTO:  Profimedia

Korzet, latex a divočina?

V pikantní komedii Na Vánoce budu gay to na pódiu roztočí v hlavních rolích. Snímky z generální zkoušky napovídají, že Martina Randová bude ještě odvážnější než doposud před kamerami. V zrzavé paruce a erotickém oblečku by ji na první pohled poznal asi jen málokdo.

FOTO:  Profimedia

​​Na Vánoce budu gay

Příběh této divadelní komedie pojednává o nelehkém životě heterosexuálních mužů a vyústí ve velmi nečekaný a překvapivý závěr. Pochopitelně nebudou chybět groteskní scény, které už má oblíbená herecká dvojice natrénované právě z Ordinace. V dalších rolích se divákům představí herec Filip Blažek, Michaela Dittrichová nebo Zdeněk Maryška. Premiéra komedie Na Vánoce budu gay proběhla 26. listopadu a další představení uvede Divadlo Metro 18. prosince.

Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 pouze na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady