Ordinaci čeká další svatba: Splnilo se to, co si diváci přáli

Ordinace je stále plná překvapení, a tak se diváci dočkají svatby, kterou nikdo neplánoval ani nečekal.

Nečekali ji vlastně ani ženich s nevěstou, tedy Mára (Robert Jašków) a Táňa (Markéta Děrgelová).

Svatba Táni a Máry

I když si ano” řeknou neokázale na úřadě a jen za přítomnosti oddávajícího a svědků, jedná se o velmi emotivní okamžik, který příznivci seriálu dlouho vyhlíželi. Vždyť ti dva patří mezi nejoblíbenější páry Ordinace.   

​Šťastný konec

Kromě sbližování, zamilovanosti a všech ostatních radostí prošla láska Táni a Máry i několika obrovskými dramaty. Jejich vztahu nejprve nikdo nepřál  když si spolu začali, byla ona oficiálně ještě jeho snachou. Pak byla Táňa unesena a vězněna v zapadlé chatě. Máru zase dlouho doháněly stíny jeho pohnuté minulosti. A když už to vypadalo, že jejich štěstí nestojí nic v cestě, přišli o dítě a rozešli se. Táňa se dokonce odstěhovala z Kamenice. Záhy jim ovšem došlo, že bez sebe nemohou žít a k radosti diváků se k sobě vrátili. 

FOTO:  TV Nova

​Dítě

Jedno se však v jejich vztahu zatím nenaplnilo –⁠ Tánina obrovská touha po dalším dítěti. Po řadě pokusů to bohužel vypadá, že přirozenou cestou neotěhotní. Je tu ale Budulínek, malý chlapec, kterého by po všech peripetiích mohla adoptovat. Sociální pracovnice Táně poradí, že sňatek s Márou by jí v tom výrazně pomohl. 

FOTO:  TV Nova

​​Svatba to je blesková, skromná a téměř utajená, přesto naprosto plnohodnotná a zamilovaná. „Ještě než se staneš mojí ženou, tak bych ti chtěl poděkovat. Nejenom za to, jaká jsi, že jsi úžasná, milující, tolerantní, krásná žena, ale hlavně za to, jaký jsem já. Kým jsem se stal s tebou a vedle tebe,” vyzná se Mára Táně. 

A jak svou svatbu v Ordinaci vidí představitelka nevěsty Táni? 

„To, že Táňa neměla velkolepou svatbu se vším všudy, co k takové příležitosti patří, mě jako herečku nemrzí. Podobně jako Táňa ani já nejsem princezna, která by si na takové věci příliš potrpěla,” říká Markéta Děrgelová. A dodává: „Rychlost a neokázalý způsob svatby jsou v případě Táni a Máry naprosto pochopitelné. Táňa je totiž velká bojovnice, která neváhá a jedná. A když se to týká dítěte, po němž tak moc touží, platí to dvojnásob. Snad jim s Márou v adopci už v tuto chvíli nebude nic bránit.” 

Nové díly

Letos vůbec poprvé jsme se rozhodli divákům a fanouškům Ordinace nabízet premiérové díly po téměř celý rok, bez tradiční letní pauzy. Nicméně také Ordinace, stejně jako každý takto dlouhodobě uváděný seriál, má své pravidelné cykly a produkční pauzy. A tak nyní nastal čas si během adventu a Vánoc trochu odpočinout. Ovšem hned po Novém roce se zase každý čtvrtek můžete těšit na premiérový díl s úžasnými zápletkami, se starými známými i zcela novými hrdiny.

Ordinace ještě nikdy nebyla tak nabitá! Sledujte nás na našich sociálních sítích a na nova.cz a sociálních sítích seriálu, aby vám neunikla ani jedna novinka týkající se Ordinace v roce 2023. Nebo se zúčastněte originální výzvy Dopište si Ordinaci sami..., na jejímž konci na vás čeká osobní setkání s herci.

Na Voyo najdete kromě nové řady také všechny dosavadní díly seriálu! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady