Blesk Ordinace míří do Brna. S kterými herci se můžete setkat osobně?

Blesk Ordinace míří do Brna. S kterými herci se můžete setkat osobně?
Zdroj: TV Nova

Návštěvníci brněnského Náměstí Svobody budou dnes od 12 hodin pod záchranářským dohledem manželů Hanákových.

Herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Radim Fiala a Jana Holcová se dnes se svými fanoušky potkají v Brně, kde se koná akce Blesk Ordinace.

Blesk ordinace dnes v Brně

Celý den jsou k dispozici lékaři z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, u kterých je možné podstoupit různá preventivní vyšetření. Navíc, když absolvujete tři různé prohlídky, získáte Kartu pacienta. Tu vám hostesky ve stánku Voyo vymění za lístek do tomboly, kde je kromě cen od TV Nova možné získat půlroční bezplatné členství na Voyo. Pak můžete sledovat třeba seriál Ordinace v růžové zahradě 2 každý čtvrtek zdarma.

Skuteční lékaři místo herců

„Jenom bych ráda upozornila, že vyšetření budou provádět skuteční lékaři," říká seriálová lékařka Zita Hanáková, tedy Jana Holcová, "kdyby se někdo těšil, že gynekologické vyšetření provede můj kolega Radim Fiala, tak ne. My jsme tu opravdu v roli hostů,“ dodává s úsměvem. Právě s ní nebo s Radimem Fialou se můžete osobně setkat, získat od nich autogram nebo společnou fotografii.

Poslední zastávka roadshow Blesk Ordinace proběhne 5. 10. v Teplicích, kde se potkáte s herci Annou Slováčkovou a Ivanem Luptákem.

Podívejte se na fotografie z předchozí akce v Olomouci:

Galerie

Podívejte se na fotogalerii z této akce v Písku:

Galerie

​Podívejte se na video z celé akce:

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady