Nová tvář v Ordinaci: Komu zamotá hlavu fešák z Love Islandu?

Další sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 odstartuje s novou hereckou posilou. Do dění kamenické nemocnice nastupuje pohledný influecer Sam, kterého si zahraje model a hvězda reality show Love Island Petr Havránek.

Pro Petra, přezdívaného Pítr, je to první velká herecká příležitost vůbec. „Nebudu lhát, že jsem nebyl nervózní. Byl jsem však opravdu mile překvapen, jak skvělá nálada na natáčení panuje a jak příjemná celá produkce je. Na prvním natáčení jsem naštěstí hrál Sama v kómatu, takže jsem si říkal, že to bych měl zvládnout zahrát,“ říká.

Petr Havránek je novou posilou Ordinace v růžové zahradě 2.  |  FOTO:  TV Nova

​Přestože zkušenosti před kamerou má, a to nejen z Love Islandu, ale třeba i z show Tvoje tvář má známý hlas, nejtěžší je pro něj správně artikulovat a „nedrmolit“. „Jsem zvyklý sdílet co nejvíc informací v co nejkratším čase, a proto mi občas dělá problém trochu zpomalit. Těžké je pro mě i herecky vyjádřit všechno tak, jak mi to zní v hlavě,“ vysvětluje.

​Postava slavného influencera Sama se do kamenické nemocnice dostává kvůli úrazu. Jeho koníčkem je natáčet vtipná videa, která častokrát vznikají z vyhrocených a nebezpečných situací. Ihned se kolem něj začne motat krásná medička Bianka (Rosalie Malinská), která jeho zdravotního stavu využije ve svůj prospěch a slávu.

Jakých intrik Bianka využije? A přeskočí mezi ní a Samem jiskra? Sledujte od 4. srpna na Voyo!

FOTO:  TV Nova

FOTO:  TV Nova

FOTO:  TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady