Přírodní katastrofa a strach o dceru! Michaela Badinková vzpomíná na nejhorší dovolenou

V pokračování naší letní ankety jsme znovu vyzpovídali tváře Televize Nova, tentokrát hvězdy seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Oblíbení představitelé doktorů Michaela Badinková, Jiří Böhm a Robert Jašków si před kamerou připomněli ty nejlepší a nejhorší zážitky z prázdnin.

Herečka Michaela Badinková miluje Řecko, s manželem a dvěma dcerkami vyráží na jih Evropy pravidelně. Ne vždy si ale odnáší jen ty příjemné zážitky. Před lety na ostrově Kos zažila s manželem doslova drama. Stačila minuta nepozornosti na pláži a problém byl na světě. „Moje dcera nám odplouvala na moři na nafukovačce. Bylo to strašně rychlé. Doplavala jsem to, ale sáhla jsem si na dno, protože máte pocit, že už nemůžete. Pak jsme tam dostali neštovice a do třetice tam bylo zemětřesení,“ prozradila.

FOTO:  TV Nova

​Co patří k těm méně příjemným zážitkům v případě Jiřího Böhma alias medika Ondřeje Berkovce? „Byl jsem ten typ, který mým rodičům několikrát způsobil to, že jsem onemocněl angínou a vždycky pokazil celou dovolenou, nebo jsem zvracel v autě, to bylo taky časté,“ zavzpomínal na dětství.

Naopak těch příjemných zážitků mají herci nepřeberné množství, které nebylo možné ani vyjmenovat. Robert Jašków, známý jako primář Mára, si užívá každé letní prázdniny, protože má konečně dostatek času na všechny tři děti. Jedna z jeho nejlepších dovolených proběhla, jak sám říká, v domku na kolečkách. „Půjčili jsme si obytný vůz na měsíc a jeli jsme do Španělska, dojeli jsme skoro až k Atlantiku. Já být dítě a něco takového zažít, tak jsem v sedmém nebi,“ usmívá se.

FOTO:  TV Nova

Sledujte Ordinaci v růžové zahradě 2 pouze na Voyo, nově také během letních prázdnin!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady