NEJ BLONDÝNA našich seriálů: Která je podle vás TA NEJ?

NEJ BLONDÝNA našich seriálů: Která je podle vás TA NEJ?
Zdroj: Nova.cz

Vybrali jsme 10 krásných seriálových blondýnek, které se mezi sebou utkají o pomyslný titul TÉ NEJ! Už máte svou favoritku? Tak HLASUJTE!

Ivana Jirešová

Oblíbená herečka, která v Ordinaci v růžové zahradě 2 ztvárňuje postavu Lucie Vágnerové již pěknou řádku let, prošla v průběhu svého působení coby pohledná barmanka mnohými změnami. Na televizních obrazovkách jste ji mohli vidět jak v krátkých hnědých vlasech, tak v dlouhých blond. Touto krásnou blond se pyšní i dnes.


 

• Romantická i sexy! Tyhle FOTKY Patricie Solaříkové vás dostanou

 

Patricie Solaříková

Tuto známou herečku ze seriálu Ulice, a to jako Terezu Jordánovou, bezesporu znáte. V této své roli vystřídala nespočet účesů. A měnila i barvu vlasů, ta blond ji ale sekne nejvíc, co myslíte?

FOTO:  Profimedia / facebook


• 7 zajímavostí, které o Anně Kadeřávkové možná nevíte


Anna Kadeřávková

Krásná herečka hraje v Ulici Rozinu Maléřovou a nejen její dlouhé vlasy by ji mohla kdekterá žena závidět...

FOTO:  facebook.com


Šárka Vaculíková

Též seriálová Uličnice, tedy Adriana Pešková, je jedna z mála hereček s ofinkou. Ta jí ale hodně sluší! Nemyslíte?


FOTO:  TV Nova / Facebook

 

Michaela Badinková


Nová posila kamenické nemocnice MUDr. Alena Rytířová, v podání této šarmantní herečky, okoření již brzy dění v Ordinaci.• NOVÉ TVÁŘE V ORDINACI: Takhle zahýbou dějem!Anna Fixová

Další světlovlásku, kterou jsme si pro vás připravili, můžete také vídat v Ulici. Blond hříva ji zdobí po celou dobu působení v tolik oblíbeném seriálu. A opravdu jí sluší!


FOTO:  TV Nova / Facebook


Anna-Marie Valentová


Nejmladší zástupkyní blond krásek je Anna-Marie Valentová, která v Ulici ztvárňuje dívku s nepříliš příznivým životním osudem, Emu Toužimskou. V seriálu jsme mohli sledovat, jak se z malé ustrašené holčičky stává samostatná mladá slečna, která stále více roste do krásy.

FOTO:  TV Nova

 

• Duel sourozenců Valentových: Co všechno o nich nevíte?

 

Klára Cibulková

Neohrožená žena z Ordinace patří bezesporu mezi důležité blondýnky a byl by hřích ji nevzpomenout. Tato odvážná lékařka s tuhým kořínkem nás již mnohokrát fascinovala nejen svými ženskými půvaby. Je snad ona vaší favoritkou?

FOTO:  Archiv TV Nova


• Tajnosti Kláry Cibulkové: Umím být pěkně žárlivá!


Helena Dvořáková

Členka mordparty v Kriminálce Anděl se v moři blonďatých loken také neztratí. Schopná psycholožka a obětavá matka je i přes svou chladnou povahu sympatickou postavou. A hlavně i samotná herečka má sympatií na rozdávání.

 

Nejžhavější kriminalistky: Od které byste se nechali zatknout? HLASUJTE!

 

Iva Pazderková

Že by na závěr to nejlepší? Charismatická herečka, která své talenty předvedla v mnoha směrech. To je Iva Pazderková. Tu jste mohli vídat v seriálu Na vodě i show Tvoje tvář má známý hlas a znovu budete! Je snad tato v řadě desátá blondýnka vaší oblíbenkyní?

 

FOTO:  Nova.cz

 


 

 

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Články k pořadu Ordinace v růžové zahradě 2

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady