• Pořady
  • Odznak Vysočina
  • Neobvyklý nález ženského těla a konec případu Jůlinka: Závěrečný díl druhé série Odznaku Vysočina je tu!

Neobvyklý nález ženského těla a konec případu Jůlinka: Závěrečný díl druhé série Odznaku Vysočina je tu!

V neděli 23. dubna večer uvede TV Nova poslední osmý díl nové řady oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina za s názvem V pasti. V epizodě se ve své poslední roli objeví i již zesnulý herec Otmar Brancuzský. Původně měla mít jeho postava v tomto dílu větší prostor, ale další obrazy již herec nestačil natočit. Z úcty k němu tak tvůrci seriálu upravovali scénář epizody tak, aby jeho již natočené záběry mohly ve finální verzi zůstat.

Neobvyklý nález seškvařeného torza ženského těla v opuštěném automobilu na polní cestě by šokoval i na jiných místech, než jakým je malebný kout Vysočiny. Zde ale působí o to nepatřičněji. Kriminalisté ale při vyšetřování postupují stejně jako u jiných případů vraždy, jen je další místa nálezů zbývajících částí těla nutí spolupracovat s kolegy z Jihomoravského kraje. To je nejen možný zdroj komplikací, ale pro kapitánku Vlčkovou (Simona Hába Zmrzlá) i setkání s bývalými kolegy, na které nemá dobré vzpomínky. Vyřešení případu vraždy tentokrát bude znamenat i jistý předěl ve fungování týmu Dany Skálové (Monika Hilmerová), uzavře se tak jedna kapitola jejich vzájemné spolupráce.

V pasti

Pečlivost a jistá dávka urputnosti kapitánky Vlčkové (Simona Hába Zmrzlá), která částečně stála za rozvířením dávno uzavřeného případu Julinka, tentokrát napomůže tomu, aby se dokončilo prošetřování této dvacet let staré kauzy. A byť bude závěr šetření pro někoho velkým zklamáním, přinese Kateřině Vlčkové jasný pocit zadostiučinění.

Galerie

Odznak Vysočina

Tento díl seriálu Odznak Vysočina sledujte v neděli 23. dubna od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady