• Pořady
  • Odznak Vysočina
  • Neshody Vlčkové a Bacha: Jak jejich konflikt ovlivní vyšetřování v Odznaku Vysočina?

Neshody Vlčkové a Bacha: Jak jejich konflikt ovlivní vyšetřování v Odznaku Vysočina?

V neděli 16. dubna večer uvede TV Nova sedmý díl nové řady oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina s názvem Skříň.

Na výzvu lékařky přijíždí policejní hlídka k rodinnému domku, z něhož již několik dní neviděl nikdo vyjít jeho jedinou obyvatelku – osamělou starší paní. Tu posléze policisté najdou zamčenou a mrtvou v šatní skříni, přičemž domek je vykraden. Kriminalisté pracují s několika vyšetřovacími verzemi, jednu z nich paradoxně považují za nejpravděpodobnější dva členové týmu, kteří se jinak příliš neshodnou – kapitáni Kateřina Vlčková (Simona Hába Zmrzlá) a Petr Bach (Martin Hofmann). Jejich rozdílné povahy se sice projevují i ve zcela odlišném přístupu k vyšetřování a k plnění služebních povinností, ale na chvíli se z nich i tak stanou spojenci. Pojítkem je totiž týmová snaha nalézt pachatele co nejdříve.

Konflikt mezi policisty

Kapitán Ondřejovský (Pavel Batěk) postupuje se svým vyšetřováním sice jen po malých krůčcích, přesto jeho snaha prokázat pochybení všech zúčastněných nijak nepolevuje. Otevřený konflikt mezi kapitánkou Vlčkovou a Petrem Bachem jen potvrzuje prohlubující se příkop mezí ní a zbytkem týmu. Vlčková zvažuje, že ve Veselé skončí.

Galerie

Odznak Vysočina

Tento díl seriálu Odznak Vysočina sledujte v neděli 16. dubna od 20:20 na Nově. Nebo už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady