Další úspěch pro Odznak Vysočina! Kolik diváků kriminální seriál sledovalo?

Další premiérový díl seriálu Odznak Vysočina sledovalo v neděli večer 1 233 000 diváků v CS 4+. Epizoda s názvem Na dně zaujala 29,25 % diváků v CS 15-54 u TV. Jedná se o nejlepší výsledek nedělního večera po 20. hodině večerní ve všech hlavních cílových skupinách.

Tentokrát se tým kapitánky Skálové (Monika Hilmerová) musel vypořádat se zdánlivě jednoduchým případem, který se postupně začal komplikovat. Na policii se udal mladík, který tvrdil, že zabil svoji matku a její tělo hodil do lomu. Nicméně na jeho výpověď se kriminalisté nemohou zcela spolehnout, neboť má nejen omezenou svéprávnost, ale zároveň je viditelně stále ještě v šoku. Druhým problémem je nalezení těla, přičemž pátrání po něm připraví policistům další překvapení..

Nic není takové, jak by mělo být, a otázkou je nejen to, kdo je oběť a kdo pachatel, ale také to, kolik trestných činů bylo ve skutečnosti spácháno. Aktuální případ se kriminalistům podaří vyřešit, ale atmosféra v týmu začíná houstnout. Dana Skálová se dozví o „zradě“ kapitánky Vlčkové (Simona Hába Zmrzlá) a přemýšlí nad tím, jakým způsobem se k věci postavit. Nějakou akci od ní navíc vyžaduje i Petr Bach (Martin Hofmann), k němuž se překvapivá informace o spolupráci kolegyně z týmu s kapitánem Ondřejovským (Pavel Batěk) již také dostala.

Galerie

Diváci mohou kriminálku Odznak Vysočina sledovat každou neděli ve 20.20 v TV Nova a vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. 

Celý díl na Voyo

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady