• Pořady
  • Odznak Vysočina
  • Ztracená učitelka v Odznaku Vysočina! Rozváděla se s manželem, měla i další vztahy

Ztracená učitelka v Odznaku Vysočina! Rozváděla se s manželem, měla i další vztahy

V neděli 19. března večer uvede TV Nova třetí díl nové řady oblíbeného detektivního seriálu Odznak Vysočina s názvem Mrtvá ze mlýna.

Do mateřské školy ve Veselé se po dovolené nevrátí jedna z učitelek. Vzhledem k tomu, že jedním z dětí ve školce je i dcerka kapitánky Vlčkové (Simona Hába Zmrzlá), obrátí se na ni ředitelka školky, zda by jí nepomohla s případným hledáním ztracené paní učitelky. Pohřešované osoby nejsou sice v kompetenci týmu Dany Skálové (Monika Hilmerová), ale vzhledem k potřebě udržovat na malém městě dobré vztahy se kapitánka Vlčková rozhodne pomoci. Brzy navíc vyjde najevo, že je žena nezvěstná mnohem déle, a tím pádem existuje i reálná možnost jejího úmrtí. Pátrání po ní komplikují i problémy s určením jejího bydliště a také skutečnost, že se právě rozváděla s manželem a podle všeho měla i další vztahy. Vše směřuje k tomu, že je velmi pravděpodobně po smrti, jen se policistům stále nedaří najít její tělo.

Případ Jůlinka

Kapitánka Vlčková má kromě péče o dcerku, pro niž nemá hlídání, ještě starost s ututláním toho, aby se její nadřízená Dana Skálová nedozvěděla, proč se kapitán Ondřejovský (Pavel Batěk) rozhodl znovu otevřít případ Julinka. Shodou okolností se ale do této její snahy o utajení zaplete i skutečná Jůlinka, dnes již dospělá Julie (Martina Jindrová).     

Galerie

​Seriál Odznak Vysočina sledujte každou neděli od 20:20 na TV Nova! Nebo o týden dříve na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady