Muž mnoha tváří. Kterými proměnami prošel Martin Hofmann z Odznaku Vysočina?

Kriminálky i romantické komedie. Pro Martina Hofmanna není nic překážkou. Ztvárnil celou řadu rolí. A ve všech exceloval.

Pojďme se společně podívat na pár z nich. 

Petr Bach 

Martin Hofmann hraje v seriálu Odznak Vysočina přísného a někdy i sarkastického nadporučíka Petra Bacha. Jeho cit pro řešení případů je jedinečný. A jeho výrazy také. Na Petra Bacha a druhou sérii se můžete těšit začátkem roku 2023. 

FOTO:  TV Nova

Vlastimil Mach 

Bach, nebo Mach, vždyť to je jedno. Film Teroristka vypráví o učitelce Marii (Iva Janžurová), která si koupí zbraň s tím, že už si nechce připadat hloupě. Má v plánu si to vyřídit se strůjcem lokálního zla Vlastimilem Machem. Podaří se jí ho zpacifikovat? 

​​Leoš 

Tajemství, podvody a mobilní telefony. To vše sehraje svou roli ve filmu Známí neznámí. Na oslavu Nového roku se parta přátel rozhodne sejít u večeře. Pak je napadne jedna věc. Co takhle položit na stůl mobily a přečíst všechny příchozí zprávy a dát na hlasitý odposlech všechny hovory? Martin Hofmann ve filmu představuje Leoše, manžela Karolíny. Jak celý večer skončí? 

​​Filip 

Šéf i milenec Adriany – rozvodové právničky. To je Filip z filmu V létě ti řeknu, jak se mám. Kromě něj se ve snímku objeví ještě celá řada postav, jejichž životy jsou propletené víc, než si myslíme. Jaký je Filipův osud? 

Ruda 

Vyhořelý a suspendovaný policista Ruda, který se rozhodne se svým parťákem Václavem vzít jistý případ do vlastních rukou. To je Ruda z filmu Ubal a zmiz. Ruda je ale i tak trochu psychopat. Jak to s ním dopadne?

Filmy s Martinem Hofmannem sledujte na Voyo

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady