Martina Jindrová a neskromné přání: S jakým dárkem provokuje rodiče?

Martina Jindrová alias Julie Maxová ze seriálu Odznak Vysočina Vánoce ve stresu jako jiní neprožívá. Ba naopak! Její svátky doprovázejí klid a pohoda.

Jak to má Martina Jindrová s dárky a cukrovím? 

Bez stresu

Rodiny se často často během vánočního času stresují. A není se ani čemu divit. Nakupování dárků s předstihem, aby stihly ležet pod stromkem, pečení cukroví, aby bylo na stole, na klid zkrátka není prostor. Doma u herečky to tak ale není. Slavíme to tak na pohodu, že se vlastně nikdo z nás už nestresuje. Uděláme řízky, salát, jdeme na procházku na hřbitov za dědou a babičkou, kde jim taky popřejeme veselé Vánoce. Pak si dáme večeři, koukneme se na novou pohádku, co dávají v televizi, a jíme u toho cukroví,” prozradila Martina. 

Cukroví

Co se týče cukroví, Martina péct neumí. Má to doma ale chytře vyřešené: „Jsme rodina, která to moc nestíhá a neřeší. Buď nám to cukroví někdo dá, nebo pečeme klasické věci, jako je linecké. Já mám ale ráda všechno, na čem je čokoláda.” 

Co si přeje ze všeho nejvíc? 

Martina po letech neví, co si pod stromek přát. Ale jedno přání by se stejně našlo: „Je to takový humor, samozřejmě je to dost neskromný dárek. Vždycky provokuju rodiče, že já neumím ještě tolik řídit, i když už mám řidičák sedm let, a furt jim říkám, že je nejlepší si pořídit vlastní auto. Ale ještě nemám ty finance si ho koupit, tak vždycky říkám, že si přeju to auto.” 

Na seriál Odznak Vysočina se můžete podívat na Voyo!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Odznak Vysočina

Články k pořadu Odznak Vysočina

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady