Nelehký osud Marcela z O 10 let mladší: Kvůli dluhům a starostem dostal infarkt

Pořad O 10 let mladší změní život poslednímu páru. Lucie a Marcel si na sebe podle svých slov zbyli, jsou spolu šest let a mají toho za sebou opravdu hodně! Co všechno je v životě potkalo?

Partneři byli při podnikání podvedeni, ale své dluhy už zaplatili. Jenže Marcel z toho dostal infarkt... V současné době mají svůj stánek s občerstvením, na který jsou sami. Pracují 16 hodin 356 dní v roce. „Všechno si děláme sami, nemáme nikoho, kdo by nám s tím pomohl. Těžko se shání pracovní síla, takže jsme tu sami,“ popsal pracovní tempo páru Marcel. „Na dovolené jsme spolu ještě nikdy nebyli, ani s dětmi,“ doplnila svého o 16 let staršího partnera Lucie.

Chtějí vypadat lépe a Marcel si hlavně přeje nový chrup: „Naposledy jsem se usmál před šesti roky. Vždycky, když mě bolel zub, vytrhl jsem si ho kombinačkami sám,“ přiznal Marcel šílenou skutečnost.

Jak se proměna podaří? Odpočinou si Lucie a Marcel? Povede se jim odbourat jejich největší závislost – na cukru?

Poslední díl druhé řady O 10 let mladší sledujte ve středu 11. prosince v půl desáté večer na Nově! Exkluzivně si ho můžete pustit už nyní na VOYO.cz.

Celý díl O 10 let mladší si připomeňte ZDE

Pokud byste se i vy rádi změnili, přihlaste se do další řady pořadu O 10 let mladší.

tch
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu O 10 let mladší

Články k pořadu O 10 let mladší

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady