• Pořady
  • Miss Czech Republic
  • Těchto 11 krásek bude bojovat o titul Miss Czech Republic 2023: Která dívka je vaší favoritkou?

Těchto 11 krásek bude bojovat o titul Miss Czech Republic 2023: Která dívka je vaší favoritkou?

Finálový galavečer Miss Czech Republic se blíží! Už tuto sobotu, 13. května, se rozhodne o nové královně krásy. Přímý přenos můžete sledovat na televizní stanici Nova Fun ve 20:20.

Po roční přípravě na nesčetných soustředěních mohou diváci sledovat nejkrásnější dívky České republiky při souboji o korunku krásy. Která z nich se stane novou Miss Czech Republic 2023? Medailonky všech finalistek si můžete pustit na webu nova.cz v záložce Miss Czech Republic.

Všechny letošní finalistky – Erika Teichertová, Dominika Němečková, Veronika Dočkalová, Kristýna Dušková, Sophia Osako, Marie Jedličková, Kateřina Mládková, Justýna Zedníková, Nicole Ebnerová, Anna Benešová a Barbora Bláhová prošly náročnou přípravou, ale pouze jedna z nich se stane novou Miss Czech Republic 2023 a získá korunku od Olgy Kopalové Rynešové z dílny ŠENÝR Bijoux.

O co soutěží?
Finalistky soutěží o 2 doprovodné tituly Miss Popularity a Miss Photogenic. A o 5 hlavních titulů, kterými jsou: Miss Czech Republic 2023, vítězka bude reprezentovat na Miss World, dále Miss Grand Czech Republic 2023, Miss Supranational Czech Republic 2023, Miss International Czech Republic 2023 a Miss Intercontinental Czech Republic 2023. Máte mezi dívkami už jsou favoritku? 

Galerie

​​Sledujte přímý přenos
Finálový večer se koná 13. května ve Foru Karlín v Praze a vysílán bude živě na Nova Fun od 20:20. Hlavním mediálním partnerem soutěže je televizní a mediální skupina Nova Group. Program bude živě vysílán na Nova Fun v prime time 20:20 a online na Voyo. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. V průběhu večera vystoupí zpěvačka Monika Bagárová, nebo také Adam Pavlovčin alias Adonxs, vítěz Superstar 2022.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady