Z dominikánské pláže na české molo! Kdo bude moderovat letošní ročník Miss Czech Republic?

Již 14.ročník soutěže Miss Czech Republic 2023 představil 26. ledna své finalistky. Dívky krátce poté odletěly na zahraniční soustředění do Spojených arabských emirátů, kde se natáčely představovací medailonky na finále 13. května, které jako hlavní mediální partner TV NOVA odvysílá na stanici Nova Fun. Kdo vás bude večerem provázet?

Na začátku roku byla představena finálová 11 letošního ročníku Miss Czech Republic. Finálový večer se bude konat už 13. května ve Foru Karlín v Praze. Přímý přenos bude stejně jako minulý rok moderovat Ondřej Novotný. Právě on zvládl minule přímý přenos skvěle. „Potom, co jsem to vloni snad úplně nezkazil, tak mě oslovili znovu. Domluvili jsme se. Já mám rád přímé přenosy, takže do toho jdu znovu. A těším se, jaké to bude,“ prozradil moderátor pro nova.cz.

​​Soustředění 
Všechny letošní finalistky (Erika Teichertová, Dominika Němečková, Veronika Dočkalová, Kristýna Dušková, Sophia Osako, Marie Jedličková, Kateřina Mládková, Justýna Zedníková, Nicole Ebnerová, Anna Benešová a Barbora Bláhová) natáčely ve Spojených arabských emirátech své představovací medailonky na finále, fotili s Petrem Huserem společné snímky na billboardy a se Sab Lauren fotografie do magazínů.

Galerie

Je na co se těšit
Finálový večer bude vysílán živě na Nova Fun od 20.20. Hlavním mediálním partnerem soutěže se stala televizní a mediální skupina Nova Group. Režisérem celého večera je Samuel Jaško. Součástí finálového večera budou mimo jiné i živá pěvecká vystoupení. 

​Finálový večer Miss Czech Republic si nenechte ujít 13. května od 20.20 na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady