Velká gratulace! Novou Miss Czech Republic je Krystyna Pyszková

Finalistky MISS CZECH REPUBLIC přišly do Fora Karlín v Praze, aby nás oslnily svou krásou, intelektem i kouzlem a silou osobnosti. Večerem diváky provázela moderátorská dvojice ve složení Ondřej Novotný a Inna Puhajková. 

Kdo vyhrál?

Miss Czech Republic 2022 - Krystyna Pyszková  |  FOTO:  TV Nova

Miss Czech Republic 2022: Krystyna Pyszková

Miss Photogenic: Karolína Syroťuková

Miss Popularity: Karolína Syroťuková

Miss Intercontinental: Karolína Syroťuková

Miss International: Adéla Maděryčová

Miss Grand International: Mariana Bečková

Miss Supranational: Kristýna Malířová

Miss Czech Republic 2022 - Krystyna Pyszková  |  FOTO:  TV Nova

​Další informace o MISS CZECH REPUBLIC najdete na Nova Plus! Finále si můžete pustit na Voyo

​Kdo jsou ony půvabné dívky, které nás mohou inspirovat sebevědomím, cílevědomostí i charitativními zájmy?

Krystyna Pyszková: 

FOTO:  Miss České republiky

​​Třiadvacetiletá Krystyna Pyszková žije v Praze, ale pochází z Třince. V současnosti studuje práva na Univerzitě Karlově a obor business administration na univerzitě MCI v Innsbrucku. Krystyna se kromě modelingu se zabývá projektem, který se zaměřuje na vzdělávání dětí v zemích třetího světa. Protože podle ní každý, kdo se chce rozvíjet, by měl tu šanci dostat. Na tuto problematiku by se ráda zaměřila i v rámci své charitativní činnosti. V první řadě se chce soustředit na dokončení studia na obou univerzitách. S tím souvisí to, že stojí o práci, která ji bude naplňovat. Jejím snem je reprezentovat Česko na prestižních modelingových soutěžích. 

Mariana Bečková: Psychologie půvabu​

FOTO:  Miss České republiky

​Ačkoliv třiadvacetiletá Mariana Bečková žije v Praze, může se pochlubit bakalářským titulem na Empire State University v New Yorku, na který navazuje magisterským studiem v oboru dětské psychologie. Zdá se, že akční Marianu nic nezastaví a svědčí o tom i výčet koníčků, ke kterým patří jóga, zpěv, hra na klavír, tanec, surfování a herectví. V nadcházejícím roce by ráda založila nadaci, jež by stavěla školy a školky po celém světě. K tomu by jí měl dopomoci i projekt Jóga pro dobrou věc, ve kterém by spojila lásku ke vzdělávání dětí i vlastní koníčky.

​Adéla Maděryčová: Učitelka, kterou by si přál každý

FOTO:  Miss České republiky

​Třiadvacetiletá Adéla Maděryčová žije v Břeclavi. Studuje magisterský obor učitelství estetické výchovy pro střední školy na Masarykově univerzitě v Brně. Zároveň je také lektorkou hry na zobcovou flétnu. Svůj život by ráda zasvětila právě dětem. Nejen proto studuje učitelství a každé léto navštěvuje také letní tábor, kde dělá oddílovou vedoucí. Nebude proto překvapením, že by svou charitativní činnost ráda zaměřila tímto směrem. Že by mezi její fanoušky patřily i děti z jejího táborového oddílu?

Markéta Mörwicková: 

FOTO:  Miss České republiky

​​Osmnáctiletá Markéta Mörwicková pochází z Prahy a je nejmladší finalistkou soutěže. Nízký věk jí však v ambicích rozhodně nebrání. Právě naopak! Člověk podle ní může dosáhnout všeho, co chce. Stačí si věřit! Právě k tomu by chtěla inspirovat i ostatní mladé dívky. I Markéta se zajímá o svět kolem sebe. Trápí ji především plýtvání jídlem v domácnostech a restauracích i mezery v důchodovém systému. Na ty by v případě svého vítězství ráda upozorňovala.

Michaela Macháčková: Modeling a grafika mohou jít dohromady

FOTO:  Miss České republiky

​Dvacetiletá Michaela Macháčková pochází z malého města Rtyně v Podkrkonoší. Ve velkém světě se ale neztratí. Miluje grafický design, fotografii a kresbu, což uplatňuje také v nástavbovém studiu na Střední průmyslové škole Otty Wichterleho. Zde se věnuje oboru tiskař na polygrafických strojích. I ona si v případě vítězství nemaluje sobeckou budoucnost. V rámci charity by ráda pomáhala němým tvářím. Spojila by tak svou lásku ke zvířatům i touhu pomáhat.

Kristýna Malířová: Nadaná sportovkyně 

FOTO:  Miss České republiky

​​Třiadvacetiletá Kristýna Malířová je studentkou ergoterapie na Univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Jak sama říká, naprosto propadla pohybu. V oblasti atletiky dělá skok do dálky, výšky i trojskok. Hraje volejbal a navíc působí jako mažoretka. To je úctyhodný výkon, který jistě ocení nejen porotci! I v plánech na charitativní činnosti je Kristýna týmovou hráčkou. V budoucnu by ráda pomohla těm, kteří takové štěstí nemají a potýkají se s pohybovými omezeními. Kdyby vyhrála soutěž, snažila by se získat peníze na rehabilitaci a léčbu dětí, které si ji nemohou dovolit. 

Hana Dědková: Zdravé sebevědomí je tou nejlepší ozdobou

FOTO:  Miss České republiky

​Jednadvacetiletá Hana Dědková pochází z Ostravy a studuje podnikání v cestovním ruchu na  na Goodwill – vyšší odborné škole ve Frýdku-Místku. Není proto divu, že zvládne lítat od jedné aktivity k druhé. Ve svém volnu se nejraději věnuje tanci, moderní gymnastice a cestování. Oporou je pro ni především rodina, ke které má velmi blízko a tráví s ní mnoho času. Možná jí i ta dodala zdravé sebevědomí, které by v rámci své pozitivní nálady předávala dál.

Karolína Syroťuková: Bojovat krásou za krásu planety

FOTO:  Miss České republiky

​Dvacetiletá Karolína Syroťuková pochází ze severních Čech, ale v současnosti bydlí v Praze. Studuje obor marketingové komunikace a public relations na Univerzitě Karlově. Pro její půvaby nikoho nepřekvapí, že si ke studiu vydělává modelingem. Kromě ekonomie a marketingu Karolína ráda tráví čas cestováním a pobytem v přírodě. Sama si uvědomuje křehkost naší planety i ekosystému, a proto by v budoucnu ráda vynesla téma ekologie do centra zájmu.

Terezie Jastrzembská: 

FOTO:  Miss České republiky

​Jednadvacetiletá Terezie Jastrzembská pochází z Karviné, ale momentálně žije v Praze. Dálkově studuje Soukromou vyšší odbornou školu podnikatelskou v Ostravě, obor řízení malého a středního podniku. Jako cílevědomá a samostatná dívka se však nebojí ani práce – v současnosti pracuje jako asistentka v obchodě s dámským oblečením i jako influencerka pro obchodní centrum. Miluje tanec i zpěv. Když už se do něčeho pustí, dělá vše naplno. S podobným nasazením chce bojovat také o prvenství v Miss Czech Republic. Veškerou pomoc by věnovala dětem v dětském domově, které vyrůstají bez rodičů.

Zuzana Klečková: Pilotka s průkazem okouzlit

FOTO:  Miss České republiky

​Jednadvacetiletá Zuzana Klečková žije v Praze. Zde také studuje obor profesionální pilot na Českém vysokém učení technickém. Když zrovna nelétá v oblacích, ráda vaří, běhá, dělá jógu a fitness. Během následujícího roku by se chtěla stát prvním důstojníkem v aerolince, což by jí umožnilo létat po celém světě. Zároveň se rozvíjí i v oblasti bezpečnostního managementu v letectví, protože se vždy hodí mít zadní vrátka na dobu, až bude mít děti. Svoji pomoc by směřovala k onkologicky nemocným lidem, protože sama v rodině nejednou zažila tuto nelehkou situaci.


Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Miss Czech Republic

Články k pořadu Miss Czech Republic

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady