ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Slzy, emoce a silné lidské příběhy! Mise nový domov se vrací na televizní obrazovky

ZAČNĚTE SE TĚŠIT: Slzy, emoce a silné lidské příběhy! Mise nový domov se vrací na televizní obrazovky
Zdroj: TV Nova

Nové osudy a silné lidské příběhy – přesně to přinesou premiérové díly pořadu Mise nový domov s Terezou Pergnerovou. Kdy tato reality show startuje? Už se můžete začít těšit!

Mise nový domov je reality show, jejíž hlavním cílem je pomáhat druhým. Diváci budou mít možnost každý týden sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud opravdu nemazlil a dostali se na samé dno. Mise nový domov jim dá šanci na nový začátek. Celý tým v čele s moderátorkou Terezou Pergnerovou jim ze stávajícího bydlení vykouzlí místo, kde budou čerpat nové síly do života.
 

Mise nový domov je pořad o lidech, kteří jsou poznamenáni sociálním či zdravotním hendikepem a klade si za cíl zlepšit jejich život. A to dvěma způsoby. Prvním je pomoc s bydlením, druhý rozměr je sociální. Důležité je také pomoct rodinám s jejich sebevědomím. V prvních dílech uvidí diváci například příběh zoufalého otce pěti malých dětí nebo rodinu, kde roli mámy dětí musela převzít babička s dědou.

FOTO:  TV Nova

„Moderování tohoto pořadu mě velmi naplňuje jako člověka. Vlastně bych řekla, že ani nejde o klasické moderování, ale je to o tom, že tu jsem, něco prožívám a kamera to snímá“, prozradila moderátorka Tereza Pergnerová.
 

Mise nový domov od 18. října každou středu ve 20:20 na Nově.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
SILNÝ PŘÍBĚH z Mise nový domov: Matka ho opustila, otec mu zemřel, sirotek žije v otřesných podmínkách. VIDEO

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Mise nový domov

Články k pořadu Mise nový domov

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady