• Pořady
  • Milenky
  • Úspěšný slovenský seriál Milenky na Nova Lady: Co netradičního spojuje čtyři hlavní hrdinky?

Úspěšný slovenský seriál Milenky na Nova Lady: Co netradičního spojuje čtyři hlavní hrdinky?

Úspěšný slovenský seriál Milenky na Nova Lady: Co netradičního spojuje čtyři hlavní hrdinky?
Zdroj: Archiv TV Nova

Hvězdně obsazený seriál Milenky je plný napětí, vtipných situací a dramatických zvratů, které prožívají čtyři hlavní hrdinky. Všechny se musejí vypořádat s překážkami, které si pro ně život přichystal. Co je čeká? A co spojuje herečky v hlavních rolích?

Diváci se v oblíbeném seriálu mohou těšit na pořádnou dávku emocí. V problémech, které hlavní hrdinky řeší, se možná najdou i oni.

​Lékařce Kristině zemřel ženatý milenec, Sandra si zase ráda užívá života, advokátka Zuzana řeší problémy v manželství a mladého kolegu, který se rád pohybuje v její blízkosti, a Míše se stále stýská po manželovi, který záhadně zmizel před několika lety. Naštěstí mají ale jedna druhou.

​V hlavních rolích seriálu se představí Gabriela Marcinková, Táňa Pauhofová, Zuzana Norisová a Antónia Lišková. A není to jediný projekt, ve kterém se všechny čtyři objevily. V roce 2019 si společně zahrály ve filmu Šťastný nový rok. A to v podobných rolích.

Milenky si nenechte ujít od pátku do neděle na Nova Lady. Epizody najdete také na Voyo! Jak stanici Nova Lady naladíte a na co dalšího se můžete těšit, to se dozvíte ZDE.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Milenky

Články k pořadu Milenky

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady