Žhavá show ve vile: Love Island bude moderovat známá blogerka!

Žhavá show ve vile: Love Island bude moderovat známá blogerka!
Zdroj: TV Nova

Už od září se spojí Česko a Slovensko a přinesou divákům zbrusu novou reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch!

​Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno.

Na co můžete těšit? V přímém přenosu budete sledovat, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji!

Moderátorkou Love Islandu bude známá česká blogerka Nikol Moravcová, která se moc těší na takový ojedinělý koncept. 

FOTO:  TV Nova

​Nikol věří, že v této show je možné najít životního partnera: „Já sama jsem s manželem hledala štěstí alternativní cestou a myslím, že tato cesta, jak najít lásku, je lepší než pasivně sedět doma. Rozhodně moc fandím našim účinkujícím. Je to samozřejmě o odvaze, o tom sebrat síly, protože ve vile na Kanárských ostrovech se odhalí hodně z osobnosti toho daného člověka.“

Miliony mladých lidí po celém světě tuhle show zkrátka milují. A za dobu vysílání už několik lidí ve vile skutečně našlo svou spřízněnou duši, se kterou zůstalo dlouho po skončení pořadu, někteří se dokonce vzali a mají děti.

Love Island startuje už od 19. září na Voyo! Další skvělé pořady najdete už teď na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady