Světoznámá show je konečně v Česku! Získejte lásku i pohádkovou výhru

Světoznámá show je konečně v Česku! Získejte lásku i pohádkovou výhru
Zdroj: TV Nova

Skupinka mladých lidí, jedna vila u moře a snaha najít lásku na celý život - a k tomu jako bonus i šance na pohádkovou výhru. Nová reality show Love Island už tento podzim na Voyo.

Už 13. dubna startuje casting na novou jedinečnou interaktivní reality show Love Island, která dobyla celý svět! Jedna vila u moře na Kanárských ostrovech, jemný písek na pláži, osvěžující bazén, spalující slunce, večerní grilovačky nebo společné hry a úkoly - mladí lidé z České republiky a Slovenska mají nyní šanci zažít ty nejšťavnatější tři měsíce svého života a třeba potkat osudovou lásku. A jako třešničku na dortu mohou získat i úžasnou výhru. Letošní podzim tak bude na Voyo pěkně horký!

Podstata show Love Island je jednoduchá: skupinka mladých lidí se zavře na tři měsíce společně do jednoho prostoru, který kromě samotné vily zahrnuje třeba i bazén, posilovnu nebo gril a relax zónu. Nebude jim vůbec nic chybět, aby si mohli naplno užít úplně všechno, co Love Island nabízí! Cíl soutěže je jasný - najít si spřízněnou duši a dostat se s ní až do finále. Důležité je získat si důvěru diváků, budou to totiž právě oni, kdo o vítězi rozhodnou. Na finálový pár potom bude čekat zásadní rozhodnutí. Zláká je vidina hromady peněz, nebo budou raději hlasovat pro lásku a společné štěstí? To tu ještě nebylo!

FOTO:  TV Nova

Miliony mladých lidí po celém světě tuhle show zkrátka milují. Love Island už slavil úspěchy například ve Velké Británii, v USA, Austrálii, Německu, Nizozemí nebo Polsku a nyní míří do České republiky a na Slovensko! TV Nova představuje tento formát jako první z dlouhé řady těch, které jsou produkovány primárně pro vysílání na Voyo.

Díky televizním kamerám a intenzivní komunikaci na sociálních sítích budou mít diváci možnost užít si léto plné zábavy společně se soutěžícími. Budou moci sledovat společné aktivity „ostrovanů“ a také být svědky postupně se rozvíjejících milostných vztahů mezi jednolivými účastníky. Ale jak už to bývá, nikdo si nemůže být ničím jistý, třeba ani tím, jestli se během hry náhodou neobjeví noví „ostrované“, kteří zamíchají už rozdanými kartami, rozklíží osvědčené dvojice, vytáhnou na výsluní dosavadní outsidery a přinesou turbulentní dávku nového náboje na všech frontách. Bude to pořádně jiskřit!

Love Island má i svou vlastní mobilní aplikaci, díky níž se diváci dostanou k celé řadě exkluzivních bonusů, navíc mohou ovlivnit to, co se ve vile na ostrově děje. Nenechte si ujít tento světový fenomén již tento podzim na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady