• Pořady
  • Love Island
  • Jako šťastná rodinka: Muradov překvapil fotkou s přítelkyní Sabinou a dcerou Ruminkou

Jako šťastná rodinka: Muradov překvapil fotkou s přítelkyní Sabinou a dcerou Ruminkou

Sabina hledala lásku na Love Islandu, našla ji ale až po konci show – už skoro rok tvoří pár se zápasníkem Makhmudem Muradovem. Ačkoliv seznámení s rodiči i dcerou Ruminkou z předchozího vztahu už dávno proběhlo, teprve nyní všichni tři zveřejnili první společnou fotografii.

Dceru Ruminku má zápasník Makhmud Muradov s partnerkou z předchozího vztahu – Monikou Bagárovou. Ačkoliv vztah se Sabinou z Love Islandu zpočátku tajil, již nedlouho poté, co začali veřejně vystupovat jako pár, přiznali, že plánují společnou budoucnost.

Jako šťastná rodinka

K fotografii na instagramu, na níž jsou všichni tři v objetí, nepřipojil Mach žádný text. Pouze emotikon srdíčka. Všichni tři vypadají na fotografii šťastně a usmívají se.

Láska na první pohled?

„Když jsme se poprvé viděli, tak jsme věděli. Bylo to tam poznat už od začátku,“ řekla Sabina v pořadu TALK! krátce po veřejném odhalení jejich vztahu. Podle Muradova to ale nebyla láska na první pohled. Čas nakonec ukázal, že si jsou souzeni. „Když toho člověka poznáte víc, tak se do něj zamilujete,“ přiznal. Pár si už prošel také hádkami, které asi každý ve vztahu zná. „Myslím, že jsme oba tvrdohlaví,“ smála se Sabina.

Připomeňte si Sabinu v Love Islandu:

​Casting do Love Islandu

Vezměte štěstí do svých rukou a přihlaste se do show Love Island, kde můžete najít životní lásku.

​Všechny epizody žhavé letní show Love Island najdete na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Ukázky z nových dílů po celé léto na nova.cz

Další pořady