Laura s Martinem před nedávnem oznámili, že čekají první společné miminko. Laura je ve 22. týdnu a už nyní ukázala fotografii miminka na sociálních sítích.
Laura své těhotenství sdílí s fanoušky na sociálních sítích. Nyní se podělila o intimní snímek miminka ještě v děloze – na 3D scanu je jasně vidět hlavička, pohlaví miminka ale zjistit nelze. Jak sama Laura prozradila pro nova.cz: „Zatím to říkat nechceme. Připravíme ale včas release pro fanoušky.“
Ačkoliv toho z miminka příliš vidět není, díky tomu, že je na fotografii vidět obličej, mohla Laura položit otázku, která všechny nejvíce zajímá: „Tak komu je podobné?“
Laura těhotenství před světem delší dobu tajila – že je těhotná, věděla už během natáčení finále Love Islandu 2023 koncem října, velkou novinku oznámila ale až na štědrý den. A v tu dobu už měla pěkně zakulacené bříško, jak se můžete podívat v naší galerii:
A jak oznámila Laura Martinovi to, že z nich budou rodiče? „Já jsem Martinovi chtěla původně udělat překvapení, ale to se mi nepodařilo. Když jsem vyšla ven, tak to na mě ihned poznal,“ říká Laura.