• Pořady
  • Love Island
  • Kdo s kým přehledně: Podívejte se na aktuální páry Love Islandu

Kdo s kým přehledně: Podívejte se na aktuální páry Love Islandu

Do vily přichází spousta nových srdíček. A stejně tak jich z hnízdečka lásky dost odchází. Druhý týden si všichni užili řadu sezení u ohniště, která byla opravdu dramatická. Love Island je totiž nepředvídatelný a plný překvapení.

Párování srdíček začalo v deseti lidech. Teď už jich je mnohem více. Po recouplingu je každopádně hodně věcí jinak. Kdo s kým tedy v současnosti tvoří pár? 

Majka a Chris

Tihle dva jsou spolu už od úplného začátku. Tehdy Slovenka Majka neudělala krok vpřed, ale blonďatý andílek si ji i tak vybral. A to navzdory faktu, že chtěl Češku. 

Rachel a Claude

Rachel a Claude se dlouhou dobu snažili poznat i ostatní srdíčka. Osud je nicméně spojil dohromady. Nyní tvoří nerozlučný a pěkně divoký pár.

Venis a Martin

Venis byla doposud s Adamem. S Martinem si toho má ale také hodně co říct. Hodně si rozumí. Není tedy divu, že si Martin u ohniště vybral právě ji.

​Diana a Adam

Diana je nejnovějším přírůstkem ve vile lásky. Při výběru vyslovila Adamovo jméno. Jeden den nicméně rozhodně nestačí k pořádnému seznámení, a tak se jich recoupling u ohniště netýkal.

Paulína a Honza

Paulína do vily přišla jako bombshell. Společně s ní dorazila i Sabine. Obě měly možnost si někoho vybrat na rande. Paulína zvolila Honzu. Na oplátku si ji u ohniště vybral i on. 

​Natálie a Bruno

Natálii to po příchodu do hnízdečka lásky táhlo ke Claudovi. S ním jí to ale nevyšlo. Následně dorazili nový bombshells, kteří měli možnost volby. Bruno si tedy zvolil Natálii. Nyní se snaží vzájemně poznat. 

Adriana

Adriana si vyzkoušela být v páru téměř s každým mužským srdíčkem z vily. Jejím vyvoleným byl dlouhou dobu Lu. Následně se ale jejich cesty rozdělily. Lu odešel z vily a Adriana zamkla své srdce. Nyní je single.

​Kde sledovat Love Island?

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady