• Pořady
  • Love Island
  • Rozchod Denisy a Kryštofa z Love Islandu? Vítězové druhé řady přiznali, co se stalo

Rozchod Denisy a Kryštofa z Love Islandu? Vítězové druhé řady přiznali, co se stalo

Vztah loňských vítězů Love Islandu se stal veřejně probíraným tématem. Když se tedy něco mezi Denisou a Kryštofem stane, automaticky jejich problém řeší i fanoušci. Jak Denisa zvládá, že po účasti v reality show přichází o soukromí? A jak to spolu Kryštof a Denisa mají doopravdy?

Na sociálních sítích se dlouho spekulovalo o tom, že se Denisa Valová a Kryštof Novák rozešli. Konec pohádky z Love Islandu se ale podle Denisy nekoná. V exkluzivním rozhovoru vysvětlila, co se mezi nimi stalo.

Krize ve vztahu Denisy a Kryštofa

Do jejich vztahu měla údajně zasáhnout bývalá přítelkyně Kryštofa, kterou měl Kryštof sám kontaktovat. „Nejednalo se o rozchod, krizi jsme oba dva přiznali. Ano, něco jsme řešili, něco se dělo. Ale v tu chvíli to člověk nechce řešit veřejně. Byla potřeba to vyřešit, my jsme to vyřešili a teď je to na dobré cestě,“ potvrdila výherkyně Love Islandu 2022.

​Společné bydlení 

Společné fungování po Love Islandu páru problém nedělá. Ostatně byli na sebe zvyklí 24/7. „Co se týče soužití, tak spolu nemáme vůbec žádný problém. A to mě vlastně překvapilo. Nastěhovala jsem se hned ke Kryštofovi do bytu a díky tomu, že máme stejné návyky, tam nebyl žádný problém,“ řekla Denisa. Teď je navíc čeká vybavování nového bytu v Brně, kam se oba společně rozhodli přesídlit.  

Galerie

Kryštof pomáhal Denise po operaci

Kryštof se snaží Denisu ve všem podporovat. A to i v jejím rozhodnutí jít na plastiku prsou. Právě on Denisu na důležitou operaci odvezl a poté ji přivezl zpátky domů. „Potom se o mě naprosto ukázkově staral, nevím, co bych bez něj dělala. Protože ten první týden po operaci člověk nemůže zvedat ruce, nemohla jsem si nic podat ze skříně. Staral se o mě skvěle,“ prozradila Denisa o svém vztahu. Přitom o přání Denisy mít větší poprsí slyšel tehdy poprvé. Bývalá gymnastka se mu svěřila až před operací. „Nejdřív mi řekl, že si to na mně neumí představit, ale také mi řekl, že mě podpoří, když se díky tomu budu cítit lépe.“

​Ztráta soukromí

Love Island dal Denise lásku, co jí ale vzal? „Já si říkala, nic mi to nevzalo, co by mi to mělo vzít. Ale až v poslední době jsem si začala uvědomovat, že je tam ta ztráta soukromí. Že ten vztah je veřejný. Ale já jsem to věděla a s tím jsem do toho šla, že si tam můžu někoho najít a bude se to řešit,“ vysvětlila Denisa a dodala: „Částečná ztráta soukromí, to mi trošku vadí. Ale snažím se s tím pracovat a na sociální sítě nedám úplně všechno,“ přiznala.

Třetí řadu Love Islandu sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. 

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Na první pocity Denisy a Kryštofa po finále Love Islandu 2022 se podívejte ve videu:

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady