Nový bombshell Lukáš: Klidný rybář, který je na starší

Lukáš je nový bombshell Love Islandu 2023. Kdo je, odkud pochází a jak vypadá jeho dívka snů? Přečtěte si o Lukášovi vše potřebné v našem medailonku. Když přišel do vily, vybral si Adrianu. S ní mu to ale nevyšlo, proto odešel z ostrova společně se Sandrem.

Pokud ve vztahu hledáte chlapce do života, je to právě Lukáš, kdo splní i ta nejnáročnější kritéria. Skromný mladík z Ostravy má už v mladém věku vlastní firmu a spíš než divočením na večírcích raději tráví čas v divoké přírodě. Najde se i v luxusní vile dívka, která s ním bez zábran hupsne do spacáku?

Bombshell Lukáš z Love Islandu 2023

Věk: 22 let

Původ: Ostrava (Kaňovice)

Znamení: Váhy

Výška: 182 cm

„Moc rychle nevypěním. Nejsem žádný bitkař. To nesnáším.“

Love Island -Lukáš Cielecký
Lukáš je klidný rybář z Ostravy.  |  FOTO:  Nova.cz

Rybář jako z plakátu

Lukáš miluje rybaření, kterému se věnuje už od pěti let. Pokud by si jej některá z dívek ráda zaháčkovala pro sebe, neměla by ohrnovat nos nad nocováním pod hvězdami a nepohodlím, které nabízí širák. Lukáš jí za to nabídne nejen teplo vypracované náruče, ale také pohodovou povahu, která je klidnější než hladina rybníka.

Love Island -Lukáš Cielecký
Milovníka přírody zaujmou vysoké a snědé dívky.  |  FOTO:  Nova.cz

Lukáš a srdeční záležitosti

Lukáš má za sebou poměrně dlouhý vztah, který ale prožil ještě jako teenager. Sám jej označuje jako dětskou lásku. Dívka jeho snů by měla chovat lásku k přírodě a spíše než procházkami Pařížskou upřednostňovat výšlapy do divočiny. Mladého rybáře do své sítě chytí nejen snědé a vysoké dívky, ale hlavně starší ženy, které už vědí, co od života chtějí.

Koníčky: rybaření, sport, výlety do přírody

Typ osobnosti: klidný, introvert, praktický

​„Na rybách i spím a stanuju buď sám, nebo s kamarády. Rád bych stanoval i se svou budoucí přítelkyní.“

Preferovaný typ: vysoké, tmavé, starší nebo stejně staré

Nejdelší vztah: 3 roky

„Mám rád stejně staré, nebo starší holky. Mladším moc nerozumím.“

Love Island -Lukáš Cielecký
Lukáše na mladší dívky neužije. Přitahují jej stejně staré nebo starší ženy, které vědí, co chtějí od života.  |  FOTO:  Nova.cz

Sledujte Love Island!

Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček! Love Island sledujte už teď na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Neodvysílané záběry a exkluzivní rozhovory s účastníky sledujte také na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady