• Pořady
  • Love Island
  • Love Island letos začal pěkně zostra. Podívejte se na první den ve vile

Love Island letos začal pěkně zostra. Podívejte se na první den ve vile

Fanoušci Love Islandu se konečně dočkali! První díl této návykové reality show právě dorazil na obrazovky. A s ním i spousta vzrušení, intrik a nečekaných zvratů.

První díl Love Islandu začal příchodem soutěžících do luxusní vily na exotickém ostrově. Všichni se rychle seznámili a začali budovat vztahy.

První páry v Love Islandu

Jako první se dívkám představil Honza, který se bohužel dočkal toho, že žádná z dívek neudělala krok vpřed. A tak si nakonec vybral Adrianu. Druhý příchozí byl Chris, který dopadnul stejně jako Honza. Protože jsou jeho prioritou blondýnky, vybral si Majku. 

Love Island
Love Island  |  FOTO:  TV Nova

Srdíčka na ostrově lásky

Sandro byl jako třetí úspěšnější. Vybrala si ho Venis i Mariam. Jak to dopadlo? Třetím párem se nakonec stal Sandro s Venis. A jak na tom byl Lu? Právě jeho si vybraly Adriana a Rachel. Situace nebyla jednoduchá. Vzhledem k tomu, že Adriana už měla Honzu, zvolil si Lu nakonec Rachel. Jako poslední se představil Claude. Pro něj se rozhodla Mariam. On ale zamíchal kartami tím, že si vybral Adrianu. Takže nakonec Mariam zůstala s Honzou.

Pravda nebo úkol

Srdíčka dostala v prvním díle zprávu, ze které byli všichni u vytržení. Aby ne! Obsahovala informaci, že je čas na párty. V rámci této akce došlo také na hru Pravda nebo úkol. A to bylo pořádně žhavé.

Co se stalo u ohniště?

Srdíčka se v prvním díle nakonec přesunula k ohništi. To asi nikdo nečekal. Zorka všechny dost překvapila. Poslala dívky zpět do vily kromě Adriany. Ta se měla postavit naproti Zorce a vyslechnout si důležitou zprávu. 

Kde sledovat Love Island?

​Co se stane dál? Love Island sledujte na Voyo. Televizní diváci mohou vidět jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun. Buďte součástí dění díky aplikaci Love Island Česko & Slovensko. Stáhněte si ji bezplatně pro Android nebo iOS a užívejte si bonusy, články i hlasování o osudu srdíček!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady