• Pořady
  • Love Island
  • Fotky ze zákulisí svatby Martina a Laury! Takhle vypadal jejich pohádkový den

Fotky ze zákulisí svatby Martina a Laury! Takhle vypadal jejich pohádkový den

Martin Kulhánek a Laura Chrebetová, vítězové prvního českého a slovenského Love Islandu, měli pohádkovou svatbu, kterou se jim podařilo utajit – Informaci zveřejnili až den po veselce. A až po týdnu se podělili o fotografie z jejich velkého dne.

V pátek 18. 8. 2023 si řekli své „ano“ Laura s Martinem. Svatbu naplánovali tajně, takže když přišla informace, že jsou svoji, překvapili tak nejen fanoušky. Zvlášť poté, co fanoušci byli skeptičtí, zda se nakonec vůbec vezmou. 

Dlouho očekáváné fotky

Na fotografiích, které Laura s Martinem zveřejnili, je vidět, že měli přírodní svatbu laděnou do zemitých odstínů. Brali se na Slovensku, v penzionu s velkou zahradou a jezírkem. Celé místo bylo vyzdobeno minimalisticky a nechyběla spousta lučních květin.

Společné tetování 

Přímo během svatby se Laura s Martinem nechali tetovat. Párové tetování pro ně má velký význam – číslo 224, které zaujalo místo nad jejich loketním kloubem, má význam dnes, zítra a navždy. V angličtině (two)day, tedy dnes a zároveň číslo dva, (two)morrow, tedy zítra a zároveň číslo dva, a (four)ever, tedy navždy a zároveň číslo čtyři.

Ochutnávka ze svatby

Jak zmiňuje sama Laura na svém instagramu: „Chodí nám ohledně našeho dne spousty otázek a hlavně zda nemáme víc fotek. Samozřejmě máme, na některé se ještě čeká. A video ze svatby taky ještě potrvá.“ To značí jediné. Že nám Laura s Martinem naservírují další krásné fotky a můžeme očekávat i romantický videozáznam.

Sledujte Love Island na nova.cz a nezapomeňte – Na Love Island 2023 vyplouváme už 4. září na Voyo, 5. září na TV Nova a poté vždy na Nova Fun!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady