• Pořady
  • Love Island
  • Zorka Hejdová ukázala, jak bydlí na Kanárech. V téhle luxusní vile bude žít dva měsíce

Zorka Hejdová ukázala, jak bydlí na Kanárech. V téhle luxusní vile bude žít dva měsíce

Přípravy na natáčení Love Islandu jsou v plném proudu a pro mnoho lidí, kteří se na pořadu podílí, se stanou Kanárské ostrovy na nějakou dobu druhým domovem. Hlavně pro Zorku Hejdovou. Takhle vypadá vila, ve které bude trávit následující měsíce.

Zorka Hejdová je hlavní moderátorkou reality show Love Island. Na ostrově proto musí být po celý čas natáčení. Fanoušky na sociálních sítích hodně zajímalo, kde a jak Zorka na ostrově žije. Podívejte se na první fotografie z její vily!

Luxusní vila

„Místo, kterému dva měsíce budeme říkat domov,“ tak komentuje Zorka první fotky místa, kde bude trávit spoustu času. Nádhernou dvoupatrovou vilu s bazénem zdobí kožené sedačky i vzdušné velká francouzská okna. Vše je perfektně sladěné do tlumených barev, jako jsou bežová, bílá nebo šedá.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Zorka Hejdová✨ (@zorkahejdova)

První momenty ve vile

Nádherné místo nejen pro relaxaci, ale i pro přípravu na samotné natáčení Love Islandu nebo hraní se synem Nikolasem. Jak už Zorka zveřejnila na svém instagramu, návštěvy už také započaly – na sociálních sítích ukázala, jak si ve vile přiťukává s Pítrem a Gábi.

instagram zorky - havranek
instagram zorky - havranek  |  FOTO:  TV Nova

​Podpora rodiny

Na ostrov Zorka neletěla sama. Podporu má, stejně jako minulý rok, u svého manžela Míry, který ji samozřejmě doprovází. Nejvíce nadšený z cestování a pobytu na Kanárských ostrovech ale byl její syn Nikolas: „Maminko už poletíme letadlem?!“

Zorka se synem
Zorka se synem  |  FOTO:  Instagram

Na Love Island 2023 vyplouváme už 4. září na Voyo, 5. září na TV Nova a poté vždy na Nova Fun!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady