• Pořady
  • Love Island
  • Zorka, Pítr a Gabi se stěhují na Love Island. Kolik kufrů máš, tolikrát jsi člověkem!

Zorka, Pítr a Gabi se stěhují na Love Island. Kolik kufrů máš, tolikrát jsi člověkem!

Už 4. září odstartuje další řada očekáváné reality show Love Island. Tento týden se proto na Kanárské ostrovy sjíždí úplně všichni, kteří se na show podílejí přímo na místě. Zorka Hejdová s rodinou nebo Gábi s Pítrem jsou už na ostrově! Jak probíhala jejich cesta? A co všechno si sbalili?

Fanoušci reality show Love Island se mohou za pár dní těšit na dlouho očekávaný start nové sezóny. Všichni, kteří se na show podílí, se proto už pečlivě připravují na natáčení. Zajímá vás, kolik věcí si kdo sbalil na ostrov na tak dlouhý pobyt? Právě moderátorka Zorka Hejdová a dvojice Pítr s Gabi se rozhodli svým fanouškům prozradit, kolik kufrů bude potřeba.

Výprava na Love Island

Zorka Hejdová není v reality show Love Island žádným nováčkem, a tak ví, že příprava se nesmí podcenit. Jen se podívejte, kolik kufrů si vzala na Kanárské ostrovy. Co myslíte, kolik podařených outfitů k ohni se v nich skrývá? Zorka v nich jistě zazáří! Pomáhat s převozem kufrů musel samzřejmě i její manžel Míra, který se postaral i o jejich roztomilého psíka.

​Pítr a Gabi: Překvapení v počtu kufrů

Pítr a Gabi, oblíbený pár z první sezóny Love Islandu, také nezapomněli ukázat, kolik si toho na ostrov vezou. Na obrázku zveřejněném na Instagramu byli oba s úsměvem na tváři a kolem nich bylo celkem 5 kufrů. Nezapomněli přidat také menší hádanku. Fotku totiž okomentovali slovy: „Otázka za zlatého bludišťáka: Kolik kufrů patří komu?“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený PETR HAVRÁNEK (@petr_havranek)

Kdo měl více kufrů?

Takže kdo měl více kufrů? Asi je jasné, že Zorka s rodinou, ale na jejich obranu – jsou tři plus pejsek.

S přibývajícími dny roste napětí a očekávání. Fanoušci už se nemohou dočkat, až se nová sezóna Love Islandu rozjede na plné obrátky. Kdo nakonec najde lásku, kdo se zaplete do romantických intrik a kdo si přinesl víc kufrů, než je rozumné? To vše se brzy odhalí a my budeme s napětím sledovat každý díl této neskutečně návykové reality show.

Love Island uvidíte už od 4. září 2023 na Voyo. Televizní diváci mohou sledovat jednotlivé epizody s denním zpožděním na Nova Fun.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady