TOP momenty Love Island 2022: Tohle letos můžete zažít i vy!

Loňský ročník Love Island přinesl pořádnou dávku emocí, vzrušení a překvapení. Došlo na romantická rande i na adrenalinovou zábavu.

Připomeňte si ty nejlepší momenty, které můžete v Love Island 2023 zažít na vlastní kůži i vy.

Kdo šel na randíčko?

Randíčka našich srdíček patří mezi ty nejromantičtější chvíle. Loňský ročník nabídl ještě více zážitků než v první sérii. A tak došlo na nejrůznější večeře, brunche s výhledem na oceán a pro ty akčnější páry i výšlap do hor nebo jízdu na velbloudech. 

Lekce surfování i paragliding

Love Island není jen o romantice, ale také o dobrodružství. Jedním z nejvíce adrenalinových momentů loňského ročníku byla třeba jízda rally po závodním okruhu, lekce surfování, paragliding nebo létání nad oceánem na flyboardu.

Love Island
Soutěžící si z Love Islandu odvezli mimo jiné i spoustu adrenalinových zážitků.  |  FOTO:  TV Nova

Nejvtipnější okamžiky

Reality show Love Island je také o zábavě a smíchu. K těm nejvtipnějším momentům došlo díky hrám, které si pro soutěžící připravil štáb. Pamatujete na klučičí striptýz? Nebo když srdíčka musela v párech rozpustit ledovou kostku vlastními těly? 

Láska 

To nejdůležitější je ale už v samotném názvu show. Tedy láska! O láskyplné momenty nebylo na Kanárských ostrovech rozhodně nouze. Prvotní přitažlivost, přeskočení jiskry, poznávání se, opravdová láska a vážný vztah. Mnoho párů z předchozích dvou sérii Love Island jsou důkazem, že i v reality show můžete najít spřízněnou duši. A když už ne životního partnera, minimálně odjedete z Kanárských ostrovů s novými přáteli, se kterými během několika týdnů prožijete tolik, co s jinými nezvládnete za půlku života.

Momenty plné vzrušení

​A protože k lásce bezpochyby patří i fyzická přitažlivost, v Love Island 2022 nechyběly ani momenty plné vzrušení. 

Love Island

Tohle všechno můžete zažít i vy! Chcete si prodloužit léto na slunných Kanárských ostrovech, poznat novou partu lidí, najít spřízněnou duši, odvézt si nezapomenutelné zážitky a možná i bonus v podobě finanční výhry? Přihlaste se na casting Love Island 2023!

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

A pokud vás zajímá, co srdíčka dělají po návratu z ostrova lásky, tak sledujte Love Island After rovněž na Voyo!

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady