Další rodička z ostrova lásky! Love Island jí zlomil srdce, nyní se stala šťastnou mámou

Souostroví lásky přivítalo dalšího potomka! Své první první dítě tentokrát porodila hvězda páté řady Love Island Velká Británie Amy Hart. Neplánované těhotenství ji dokonce překvapilo poté, co si za nemalou částku nechala zmrazit vajíčka.

V páté řadě britského Love Islandu fanoušci sledovali, jak je srdce Amy Hart roztrháno na kousky. Ačkoliv s účastníkem Curtisem tvořili pár celý měsíc, což je na Love Islandu téměř jako třicet let, její partner ze vztahu nakonec vycouval. A zničené Amy zbyly jen oči pro pláč.

Sympatická a diváky milovaná blondýnka ale přece jen našla své štěstí, a to v mužné náručí přítele Sama Rasona. Po roce a půl vztahu společně přivítali prvního potomka – syna Stanleyho Samuela Gilese Rasona. Kam se hrabe kdejaký Curtis?

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Amy Hart (@amyhartxo)

K neplánovanému těhotenství přitom došlo poté, co si Amy za dvanáct tisíc liber nechala zmrazit vajíčka. „Všichni mi říkali, že zakládat antikoncepci na hlídání mého cyklu není 100% řešení. Zdá se, že měli přece jen pravdu,“ sdělila čerstvá maminka deníku Mirror

​Rodiči se stali i další soutěžící z páté řady – boxer Tommy Fury a Molly-Mae Hague, kteří se radují ze své dcery Bambi Fury. A kdoví, možná se ve třicáté řadě Love Islandu dočkáme i chvíle, kdy půjdou potomci našich srdíček do vily sami hledat lásku! Seznámení šťastných rodičů v Love Islandu Velká Británie můžete už nyní sledovat exkluzivně na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady