Radek z Love Islandu je na roztrhání, přesto zůstává single: Proč zatím nenašel tu pravou?

Love Island někdy působí jako ostrov záhad. Jednou z těch největších byl letos fakt, že pohledného Radka po celou dobu odmítala jedna soutěžící za druhou.

Jak se nyní Radkovi daří v profesním i soukromém životě? Proč zůstává stále single a jaké vlastnosti by měla mít žena, která si získá jeho srdce? To a mnohem víc se dozvíte v exkluzivním rozhovoru pro nova.cz.

Trenére, vás já odněkud znám!

Výprava na ostrov lásky vám může pomoci najít nejen partnera snů, ale zároveň vlastních snů dosáhnout. Podařilo se to i našemu Radkovi?

FOTO:  TV Nova

„Já jsem chtěl začít plnohodnotně trénovat. Začít se věnovat fitku a zdravému životnímu stylu, ale věděl jsem, že to bude pomalý proces. Love Island ale tohle všechno mnohonásobně urychlil,“ zhodnotil Radek, který se pro velký zájem klientek prakticky nehne od činek.

Cvičí celý ostrov lásky

Radek je jako trenér na roztrhání víc než přemožený sval. Mezi jeho klientelu se občas dostanou i jeho kolegové z předchozích sérií. „Nedávno jsem byl cvičit s Mirkou Pikolovou z prvního Love Islandu. Začali jsme se bavit na jedné akci a na základě toho se mi ona ozvala, jestli bych jí s cvičením nepomohl.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený RADEK GABRIEL (@radek_gabriel)

​Radek navíc zůstává v kontaktu i se svou „vlastní řadou“. Přátelství se překvapivě vyvinulo mezi ním a Sárou, která mu na Love Islandu dala košem. „Se Sárou jsme v kontaktu dost, našli jsme si k sobě cestu. A taky se Zbynďou, se kterým máme v plánu jít teď o víkendu na jednu akci,“ vyjmenovává Radek.

FOTO:  TV Nova

„Já mám moc rád i Kubu Vítka, ale ten je buď na Slovensku, nebo s Hankou v Ostravě. Ale tím, že jsem single a mám velkej byt, tak se všem snažím vždycky nabídnout, že u mě můžou přespat, když náhodou přijedou do Prahy,“ řekl Radek, který popisem svého rozlehlého bytu dost možná rozdmýchal další zájem fanynek. Je tu ale někdo, kdo dokáže cvičit i s Radkovým srdcem?

Na lásku teď není čas

Přes počáteční boom, který se díky jeho účasti v Love Islandu strhl na sociálních sítích, Radek zůstává stále single. I v práci ale občas narazí na nadšenou fanynku zamilované show z ostrova lásky. „Já se teď nikde na veřejnosti moc neukazuju, protože jsem furt zavřený ve fitku. Ale zrovna včera tam byla holčina, která když mě viděla, tak úplně vylítla, začala mě pusinkovat a jestli se se mnou může vyfotit,“ směje se Radek.

Má vůbec Radek o vztah zájem, nebo se definitivně oženil jen s proteinovými drinky? „Vztahu se nebráním vůbec. Ale někdy je těžší spojit seznamování s mým pracovním nasazením. Tím, že to pro mě není priorita, tak se na to nesoustředím a je pro mě těžší někoho najít. Zkoušel jsem i pár rande, ale vždycky jsem se vrátil k tomu, že se potřebuji soustředit hlavně sám na sebe.“

FOTO:  TV Nova

​O tom, co by jeho žena snů měla mít, má ale jasnou představu. „Já bych asi potřeboval nějakou samostatnou jednotku. Teď jsem se i bavil s jednou holčinou a vycítil jsem z toho, že je na mě hrozně závislá. Furt se mnou chtěla být v kontaktu a já potřebuju člověka, který se dokáže soustředit na své věci.“

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady