Kryštof z Love Islandu míří do klece! Po zápase pro něj Denisa chystá velkou odměnu

Dny plynou rychleji než vlny na pobřeží, vztah Kryštofa a Denisy z Love Islandu ale zůstává pevnější než útes pod hnízdečkem lásky. Jak se vítězům žije více něž čtvrt roku po návratu z ostrova? Jak náročný byl pro ně skok do reality? A proč Kryštof trénuje, jako by ho měli zavřít do klece s divokou šelmou?

To a mnohem víc jsme zjistili v nejnovějším rozhovoru, který exkluzivně pro nova.cz poskytl Kryštof Novák, vítěz druhé řady Love Island Česko a Slovensko.

Od konce Love Islandu už uběhlo pár měsíců. Když se na to podíváte s odstupem, co pro vás bylo po návratu z ostrova lásky nejtěžší? 

Asi nejtěžší bylo všechno si zorganizovat. Otevřely se dveře, kam jsem nevěděl, že se mohou otevřít. A zároveň se otevřely i tam, kde jsem doufal, že se otevřou. V rámci toho pak člověk najednou zjišťuje, že toho má opravdu hodně a že moc nestíhá. 

FOTO:  TV Nova

​Otevřely se vám hlavně dveře do světa bojových umění. Můžete nám říct více o nadcházejícím zápase, na který trénujete?

Ten zápas už je ohlášený. Já konkrétně jsem o něm věděl už před začátkem nového roku s tím, že k oficiálnímu oznámení došlo v lednu. Je to v organizaci Clash of the Stars, která je samozřejmě známá tím, že dělá bizár zápasy. S vedením jsem se ale domluvil, že určitě nejsem typ člověka, který by dělal bizár nebo něco, čemu by se lidi smáli.

FOTO:  TV Nova

​Bojové sporty mám hrozně rád a myslím to s nimi absolutně vážně. Takže jsem se s nimi domluvil, že u nich určitě rád nastoupím, ale aby to bylo na úrovni. A chtěl bych i takového soupeře, buď sportovce nebo zkušeného zápasníka. A oni mi teda sehnali crossfiťáka Tomáše Chlupa. Příští týden se spolu uvidíme v kleci, takže jsem zvědavý.

A jak se ohledně nástupu cítíte?

Hrozně se na to těším, do té přípravy teď dávám všechno. Mám kolem sebe skvělý tým lidí. Na trénincích si občas procházím peklem, ale vím, že se mi to zúročí. Do té klece prostě nejdu prohrát. Necítím žádnou nervozitu. Podobně jsem se cítíl i před Love Islandem. Mě se vlastně všichni ptali, jestli jsem nervózní a jaké mám pocity, ale já jsem se jen těšil.

To jsou profesní věci, ale co osobního život? Sabina se nám například svěřila, že sestěhovat se se Zbyňkem bylo jako začít žít s novým člověkem. Měli jste to s Denisou po návratu podobně? Co nového jste se o ní dozvěděl?

Ten život na té vile je oproti životu v realitě trošku něco jiného, protože na vile jste v obrovské bublině, všechno je zalité sluncem, máte růžové brýle. Neřešíte takové ty problémy každodenního života. V tomhle to jiné je, ale nedokážu říct, že bych Deni nepoznával. Právě naopak, my jsme si na sebe nádherně zvykli. Nemůžu říct, že bych o ní za toho dva a půl měsíce zjistil všechno, ale nějakým stylem toho člověka poznáte. A to, jak ji poznávám dál doma, je super.

FOTO:  TV Nova

Sabina a Zbyněk mají za sebou docela diskutovaný rozchod. Jak jste ho s Denisou prožívali, pokud vůbec?

My s Deni se do těch věcí moc nemontujeme. Ale samozřejmě jsou to naši kamarádi a zaznamenali jsme to. Je to ale jejich život. A my s tím nic neuděláme. Oba jsme se vyjádřili tak, že stojíme spíše na Zbynďově straně, ale já jsem si se Sabčou nikdy nic neudělal, vždycky pro mě byla super usměvavý člověk. Se Zbynďou nás spojují i bojové sporty, takže se často potkáváme. Ale jestli se někde někdy uvidím se Sabčou, tak budu rád, když s ní budu moct pokecat. Zeptám se jí, co je nového. A myslím, že to bude úplně v pohodě. Rozhodně nemám ani proti jednomu z nich vůbec nic. A jsem rád, že je můžu nazývat kamarády. 

Vy se teď chystáte na cestování po Asii. Je to pro vás i způsob, jak si konečně užít vaši výhru?

Letíme do Thajska. Vzhledem k tomu, že se teď chystám na zápas, tak se snažím věnovat přípravám a Deni věnuje hodně času tomu, aby nám tu dovolenou udělala hezkou. Je to z velké části její projekt. Věřím, že si to maximálně užijeme. Už si potřebujeme odpočinout a těšíme se, až vypadneme. Malinko si určitě jedeme i užít peníze z té výhry. Děláme si malé radosti, ale až tahle cesta bude pořádným zadostiučiněním.

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

A pokud vás zajímá, co srdíčka dělají po návratu z ostrova lásky, tak sledujte Love Island After rovněž na Voyo!

​​

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady