Zorka Hejdová skončila na kapačkách: Exkluzivně pro nova.cz prozradila, jak se nyní cítí

Tvář druhé série show Love Island a oblíbená moderátorka Zorka Hejdová si v posledních dnech prošla, jak sama říká, malým soukromým peklem. Kvůli nesnesitelným bolestem skončila v nemocnici.

Zorka Hejdová zprvu nechtěla fanoušky zatěžovat svými „drobnými problémy“, ale na druhou stranu uznala, že si příznivci zaslouží vidět realitu všedních dní. A tak věčně usměvavá moderátorka na Instagramu sdílela důvod, proč poslední dny strávila v posteli a proč tyto dny rozhodně nepatřily k těm sluníčkovým.

​Nic takového jsem nezažila

​„Zablokovala jsem si záda. Znovu. Jenže tentokrát to bylo jiný. Věděla jsem, že je zle, hned jak jsem vstala. Ale hrdinsky jsem nechala Míru odjet do práce, abych mu po pár minutách volala v slzách, že se musí vrátit domů, že se nedokážu postarat o Nikoláska,“ popisuje moderátorka na sociální síti. „Nikdy jsem nic takovýho nezažila, i když na bolavou krční páteř trpím. Když jsem se snažila udělat jakýkoli pohyb, vytryskly mi slzy bolestí.“ ​Moderátor Míra Hejda odvezl svou ženu k praktickému lékaři na injekci, jenže úleva se nedostavila. Zorka Hejdová strávila další hodiny na kapačce na centrálním příjmu neurologické ambulance. Následoval klidový režim doma.

Zorka Hejdová
Zorka Hejdová  |  FOTO:  Instagram Z. Hejdové

Pořád mám bolesti

Dnes už moderátorka pociťuje úlevu. Vrátila se do běžného fungování, ale přiznává, že pořád není zcela fit a že rekonvalescence ještě potrvá.​ „Užívám léky a dobírám injekce, potom bude následovat fyzioterapie. Není to bohužel lusknutím prstů pryč. Ještě pořád mám bolesti a musím dodržovat klidový režim, ale už se cítím lépe, takže funguju,“ řekla pro nova.cz Zorka.

Zorka Hejdová
Zorka Hejdová  |  FOTO:  Instagram Z. Hejdové

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

A pokud vás zajímá, co srdíčka dělají po návratu z ostrova lásky, tak sledujte Love Island After rovněž na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady