Natálie a její proměna: Podívejte se, jak to krásce z Love Islandu sluší!

Kráska z Love Islandu Natálie Kočendová překvapila své fanoušky na Instagramu zásadní proměnou. Modelka se donedávna pyšnila bujnou blond hřívou. S novým rokem se však rozhodla pro změnu. Je z ní bruneta!

Natálie Kočendová se dostala do povědomí díky umístění v soutěži Miss International Czech Republic 2020. O dva roky později získala korunku v mezinárodní soutěži Top Model of the World 2022. 

Ze sexy blondýny rajcovní brunetou
V soutěži krásy i v reality show Love Island fanoušci Natálii znají jako blondýnku. Modelka se ale nyní na sociální síti pochlubila novou barvou vlasů. Z blondýnky se stala brunetka. Co ji přivedlo k takto zásadní změně image? „Udělala jsem to z toho důvodu, že jsem minulý rok byla na světové soutěži, měla jsem strašně moc práce a byla jsem na Love Islandu. Tam jsem si dělala i dvakrát denně vlny, nebo jsem si je žehlila. Ty moje vlásky už to nezvládaly. Tolik tepelné úpravy, už na tom nebyly úplně nejlépe. Tak jsem se rozhodla, že na to hodím hnědý přeliv a zkrátím to,“ vysvětlila modelka své rozhodnutí na Instagramu.

Nové vlasy, nový muž?
Ženy často změní účes na základě nové životní situace. Jedním z důvodů, proč se ženy rozhodnou pro změnu, může být rozchod s partnerem, to však v případě Natálie neplatí. Modelka je šťastná a na Instagramu sdílí jednu zamilovanou fotografii za druhou.

Související videa

David
David

Související videa

Natálie
Natálie

Celé díly reality show Love Island najdete na Voyo!

A pokud vás zajímá, co srdíčka dělají po návratu z ostrova lásky, tak sledujte Love Island After!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady