Tina se po Love Islandu bála vzít telefon do ruky. Co by příště udělala jinak?

Kryštof, Denisa, Tina a Jacob přijali pozvání do ranní relace Snídaně, kde mimo jiné prozradili, jestli by šli do Love Islandu znovu. Co bylo ve vile nejnáročnější?

Účast v reality show je sama o sobě nezapomenutelným zážitkem. V případě Love Islandu si soutěžící navíc odnáší partu nových kamarádů, zábavných vzpomínek a zážitků – a v nejlepším případě i lásku.

Jacob váhá

Na druhou stranu ale není jednoduché odtrhnout se na dva měsíce od svého dosavadního života, nechat se zavřít do vily a ještě být 24 hodin denně pod drobnohledem kamer. Jacob si není jistý, jestli by chtěl tohle všechno absolvovat znovu.

„To je velmi těžké rozhodnutí. Je to nepopsatelná zkušenost a je dobré to jednou za život zažít. Ale musím se přiznat, že je to fakt náročné a před další účastí bych se rozmýšlel,“ přiznal Jacob.

FOTO:  TV Nova

Šok

Tina přitakává, že na Love Islandu to není takový relax, jak si divák může myslet. Co bylo nejnáročnější? „Celkový režim. To je asi to, s čím jsme úplně nepočítali. Zdá se, že se celý den válíme u bazénu, a ono to tak vlastně úplně není. Když jsme tam přijeli, tak tohle byl asi pro všechny první šok, že je to makačka a nejen dovča,“ svěřila Tina.

​Tina by ale na rozdíl od svého partnera neváhala a do vily se vrátila. Napodruhé by ale změnila svůj přístup. „Možná bych byla ještě víc uvolněná. On si člověk pořád uvědomuje, že je v prostředí, které se natáčí, a chce se nějak prezentovat. Kdybych šla teď podruhé, tak bych to úplně hodila za hlavu,“ míní.

Telefonu jsem se bála, říká Tina

Kromě odříznutí od rodiny a přátel jsou ostrované odříznutí také od mobilních telefonů. Díky Love Islandu se z nich pak stanou ze dne na den známé tváře a na sociálních sítích jsou doslova zavaleni zprávami a reakcemi fanoušků. Tina přiznává, že se s takovou změnou chvíli sžívala.

„Když jsem dostala do ruky telefon, tak jsem se ho bála. Když jsem viděla všechny ty zprávy za dva měsíce, tak jsem ho odložila na stranu. Až po čase, když jsem doma měla klid, jsem se na ten telefon vrhla,“ dodává Tina.

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa naloží s výhrou? Podívejte se na video.

FOTO:  TV Nova

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Sledujte už teď na Voyo show Love Island After. 

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady