• Pořady
  • Love Island
  • Plavky vyměnili za obleky: Soutěžící z Love Islandu vyrazili za kulturou

Plavky vyměnili za obleky: Soutěžící z Love Islandu vyrazili za kulturou

Srdíčka z vily lásky opět spolu! Z Kanárských ostrovů se do Česka vrátil i poslední a vítězný pár Kryštof s Denisou, kteří spolu s dalšími ostrovany vyrazili na slavnostní premiéru minisérie Král Šumavy: Fantom temného kraje.

Premiéru minisérie Král Šumavy: Fantom temného kraje z dílny režiséra Davida Ondříčka si nenechaly ujít ani další páry druhé řady Love Island jako Zbyněk a Sabina, Martin a Lucia nebo Tina a Jacob.

Do kinosálu Lucerna zavítal také Fabio a bombshells Lia a Tamara. ​Po dvou měsících v plavkách si ostrované z vily lásky užívali příležitost, kdy se mohli hodit do gala. Pánové vynesli slušivé tmavé obleky, dívky byly o něco kreativnější.

FOTO:  TV Nova

​Sabina a Lia oblékly dlouhé oversized sako, Tina černé šaty s výrazným řasením v okolí ramen a dekoltu, Denisa vsadila na pestrobarevný outfit, ve kterém jsme ji měli možnost vidět i na Love Islandu. Tamara rozzářila sál v oranžových šatech košilového střihu. 

FOTO:  TV Nova

Podívejte se ve videu a naší galerii, jak se ostrované bavili a jak jim to slušelo.

Galerie

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Sledujte už teď na Voyo show Love Island After. V první epizodě se můžete těšit na Naty, jejího syna i nejlepší kamarádku. A také na Fabia a Liu.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady