• Pořady
  • Love Island
  • Vztek, žárlivost i pláč v Love Islandu: Tohle jsou momenty, kdy srdíčkům nebylo do zpěvu

Vztek, žárlivost i pláč v Love Islandu: Tohle jsou momenty, kdy srdíčkům nebylo do zpěvu

I ve vile lásky čas od času houstla atmosféra a mezi srdíčky to začalo skřípat. Komu ruply nervy a kdo při konfliktu neudržel slzy? Připomeňte si ve videu.

Odtrhnout se od rodiny a přátel, odjet na dva měsíce do neznáma s nejistou budoucností, žít v jedné vile s partou lidí, které jste nikdy předtím neviděli. Asi málokdo si umí představit, jak náročná může taková situace být, a to především na psychiku...

Srdíčka z Love Islandu to zažila na vlastní kůži. Když se k tomu přidají emoční nátlak a city, není divu, že se čas od času stáhla mračna i nad vilou lásky a ostrované neměli daleko ke konfliktům...

Tina versus Lia

Kartami nejčastěji zamíchaly příchody nových bombshells, kteří museli chtě nechtě jeden z párů rozdělit. Taková situace nastala i mezi Tinou, Jacobem a Liou, která při recouplingu dostala právo první volby. Vybrala si Jacoba, což se Tiny dotklo, protože doufala, že jí Lia alespoň naznačí, že má v hledáčku jejího chlapce. Mezi dívkami nakonec došlo k malé výměně názorů přímo u ohniště.

FOTO:  TV Nova

Kryštofovo žárlení a Natáliiny slzy

Výbuch emocí častokrát zapříčiní žárlivost. S tou nejednou bojoval i Kryštof, a to v době, kdy se Denisa nemohla rozhodnout mezi ním a bombshellem Radkem. Ve vile lásky došlo i na slzy a bohužel – nebyly to vždycky jen slzy radosti nebo dojetí. Připomeňte si situaci, kdy Natálii zabolely Davidovy výkyvy nálad, které vyvrcholily výměnou názorů v ložnici. David Natálii přiznal, že se mu celý den znechucovala a že si není jistý tím, co cítí. Poté, co několik týdnů vrkali jako dvě hrdličky, taková slova Natálie jen tak nerozdýchala. Nejen tuhle situaci si můžete připomenout ve videu.

Druhá řada reality show Love Island dospěla do svého finále. Celou si ji zpětně můžete pustit na Voyo. 

Zajímá vás, jak vítězové Kryštof a Denisa prožili líbánky a jak se ostatním srdíčkům daří po návratu do reality? Sledujte už teď na Voyo show Love Island After. V první epizodě se můžete těšit na Naty, jejího syna i nejlepší kamarádku. A také na Fabia a Liu.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady