Co holka, to kérka: Jakým motivem David zpečetil lásku s Natálií?

David a Natálie se, jak sami řekli po Love Islandu, ani na sekundu nerozdělili. Jejich láska je silná až tak, že se ji rozhodli zpečetit společným tetováním. A ne, nezdá se vám to.

David a Natálie si nechali na vnitřní strany malíčků vytetovat motivy srdcí – symbol lásky.

Oba se tím pochlubili ve svých Instagramových stories. Někdo by si řekl, že se historie opakuje. David už totiž jedno párové tetování má. Se svou bývalou přítelkyní. 

FOTO:  TV Nova

Staré a novější

Během natáčení Love Islandu, kdy David tvořil pár s Natálií, se ukázalo, že není vše tak růžové, jak to vypadá. David totiž v Praze už jednu přítelkyni měl a s ní i stejné tetování. Společně měli vytetovaný nápis Balance, který si dokonce nechali vytetovat před Davidovým odjezdem na Love Island. Bývalou přítelkyni mu ale připomíná ještě jedna kérka. „Tetování koníka, které má na palci, má znázorňovat mě. Když si na toho koníka dává pusu, má to být znamení pro mě, že mě miluje a myslí na mě,“ svěřila se Davidova expřítelkyně Rebeka.

FOTO:  Instagram David Vitásek

​Teď je ale tetování s Rebekou pouhou starou vzpomínkou, kterou nahradilo mnohem silnější pouto a jiné tetování. S nynější přítelkyní Natálii Kočendovou ho motiv srdce bude už navždycky spojovat.

​Všechny epizody Love Islandu najdete na Voyo! Najdete tam také první epizody Love Island After. A kdyby vám přece jen chybělo sluníčko, vila lásky a pohled na opálená těla, můžete si na Voyo pustit Love Island Austrálie.

Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky a bonusová videa. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady