Někdy to bylo rodeo, říká Jakub: Jak moc jsou ostrované v ložnici vynalézaví?

Prázdná obálka, kde se motiv srdce nenacházel. Tu dostal pár Jakuba a Hanky, který nadobro opouští vilu lásky a ztrácí tak šanci na pohádkovou výhru. Jak vnímají odchod těsně před branami finále?

Začátky Jakuba a Hanky nebyly úplně jednoduché. I když by se dalo říct, že to byla láska na první pohled, tak si během Love Islandu prošly mnoha pády, které doprovázely silné emoce. 

Odchod z vily 

Diváci rozhodli a Jakub s Hankou si z toho nic nedělají, i když je podle nich lepší být poslední, než čtvrtí a dostat tzv. bramborovou medaili. Ale mají na to svůj názor: „Je to tak, jak to je. Máme ty nejlepší vzpomínky. A hlavně jsme našli jeden druhého.“ 

Je jejich vztah upřímný? 

Vždy nebylo úplně jasné, jestli to spolu myslí vážně anebo to jen hrají. Mysleli si to jak diváci, tak i ostatní obyvatelé vily. Podle Jakuba do toho ale dali maximum a nic, co ve vile udělali, by nezměnili. „Překonali jsme spoustu překážek a to nás zocelilo. Oba jsme dost emoční a jednali jsme často v amoku,“ říká Hanka. 

Galerie

Když se zhasla světla 

Ve vile se dělo hodně věcí, ale největší dobrodružství to bylo, když nastal čas jít na kutě. A to, že spolu všichni ostrované sdíleli jednu ložnici, pro ně nebylo a není překážkou. „Někdy to bylo opravdu rodeo. První týden, dva, to bylo všechno ok. Potom se, ale začaly bariéry intimity lámat. Takže když to člověk viděl u jedněch, tak pak začali i druzí a pak i nakonec i ti třetí, takže si ti čtvrtí řekli, proč by nemohli i oni. Popravdě, nevidím v tom nic zlého. Jsme lidi,” prozradil Jakub. 

Finále se bude vysílat 13. listopadu ve 20 hodin na Voyo. Ve 21:40 jej pak diváci pomohou zhlédnout na Nova Fun.

O vítězi rozhodujete vy! Stáhněte si aplikaci Love Island a dejte hlas oblíbenému páru. Aplikaci Love Island můžete bezplatně stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS. Hlasování končí v sobotu 12. listopadu ve 20:00.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady