• Pořady
  • Love Island
  • Vašek Matějovský o Davidovi s Natálií: Myslel jsem si, že už spolu nebudou

Vašek Matějovský o Davidovi s Natálií: Myslel jsem si, že už spolu nebudou

Vašek Matějovský, který mimo jiné hraje v novém seriálu O mě se neboj sympatického právníka, je i tzv. vypravěčem reality show Love Island. Jaké pikantnosti o účastnících v Talku prozradil?

Sám Vašek se nám pochlubil s tím, co se mu na Love Islandu stalo: „Loni se stalo, že jsem potkal někoho, kdo byl ve vile a nevěděl, že dělám ty komentáře. Pomlouval mě a vlastně mě i urazil. Málokdo ví, jak ten člověk, co dělá voiceovery, vypadá.“

Došlo i na rozebírání zákulisí samotných účastníků vily lásky. Vaška totiž překvapilo, že David s Natálií tvoří pár i poté, co opustili vilu, a tři dny po příletu do Česka spolu trávili každou vteřinu. „Všichni řeší, jestli je to upřímné nebo jestli to předstírají. Ono to, ale vypadá, že se mají opravdu rádi. Já jsem si myslel, že jim to nevydrží a že vyjdou z vily a bude konec. Jsem překvapený, že se tak nestalo. Kdyby spolu nechtěli být, tak spolu nejsou,“ řekl Vašek.

​A jestli tam jsou nějaké sympatie z Vaškovy strany? Líbí se mu Sabi, ale nechtěl by s ní nic mít, protože by se bál, že by si ji pletl s její sestrou Sárou. Sympatický je mu ve vile ale i kluk: „Mě hrozně baví Zbynďa, je to ňufík a je roztomilý.“

​A jestli se Vašek Matějovský objeví na finále Love Islandu? To se nechejte překvapit. Na velkolepé finále druhé řady Love Islandu se dívejte 13. listopadu na Voyo!

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady