• Pořady
  • Love Island
  • Bude mít Leoš Mareš konkurenci? Vilda z Love Islandu už doma trénuje!

Bude mít Leoš Mareš konkurenci? Vilda z Love Islandu už doma trénuje!

Vilda z první řady reality show Love Island promluvil ve studiu Hideaway o tom, jak po rozchodu vychází s Nikol a jestli už má novou lásku. Co říká na soutěžící ve vile? A je něco, co letošnímu ročníku závidí? Dozvíte se ve videu.

I když Vilda první řadu Love Islandu nevyhrál, bezesporu by mohl získat první místo za největšího showmana ve vile. Díky přirozenosti a smyslu pro humor si vybudoval fanklub, který mu zůstal doteď.

„Štve mě, že jsem Love Island nevyhrál, chtěl jsem to moc vyhrát, ale myslím, že teď vyhrávám život po Love Islandu. Všichni se ke mně chovají moc hezky a tím, že jsem byl ve vile sám sebou, tak mám od lidí jen příjemné reakce,“ říká Vilda, kterému účast přinesla nejen mnoho nových známých a kamarádů, ale i řadu pracovních příležitostí.

Mladých moderátorů je málo

​Za sebou už má i první moderátorské zkušenosti a vypadá to, že tohle je směr, kterým se chce vydat. „Doufám, že budu moderovat víc akcí, mladých moderátorů je fakt málo, takže trénuju doma artikulaci,“ usmívá se Vilda.

Z Love Islandu si sice odnesl dobré zkušenosti a příležitosti do života, ale v lásce mu to nevyšlo. Ve vile si našel Nikol, se kterou to vypadalo nadějně i po finále, ale letos na jaře se jim vztah rozpadl. „Měl jsem takový drsnější rozchod, bohužel,“ přiznává.

Nikol a Vilda  |  FOTO:  TV Nova

​Od rozchodu přerušili veškerý kontakt, ale Vilda zášť necítí. „Neviděli jsme se, ale kdybychom se potkali, tak úplně v pohodě. Vždycky je to v ten daný moment hodně vyhrocené, častokrát to ještě víc nafouknou sociální sítě a bulvární články,“ přemítá finalista loňského Love Islandu.

Je stále single?

V médiích se objevila zpráva, že Nikol už si dokonce našla nového chlapce. Jak to má teď s randěním Vilda? „Já mám teď největší lásku školu,“ směje se. „Potkávám hodně holek, ale asi mě žádná neoslovila natolik, abych si řekl, že tohle je dívenka, se kterou zůstanu navždy,“ vysvětluje dále. Naše informace, že má Nikol nového partnera, pro něj byla překvapením. „Ani nevím, že má Nikča nového kluka, moc to nečtu.“

​Přestože je Vilda stále nezadaný, čas od času se vedle něj pochopitelně nějaká dívka objeví, ať už jde o kamarádku, spolužačku, nebo třeba kolegyni. A to pak mají bulvární média a zvědaví fanoušci pré. „Byl jsem teď pracovně v Dubaji a hned mě začali spojovat s dívenkou, se kterou jsem tam byl, ale jsme opravdu jen kamarádi. Ani pusu jsme si nedali,“ dodává s úsměvem.

Související videa

Vilém Šír
Vilém Šír

Velkolepé finále se blíží. Sledujte vyvrcholení druhé řady show Love Island 13. listopadu na Voyo! 

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Kdo najde lásku a získá atraktivní finanční výhru? Love Island sledujte na Voyo a také na obrazovkách televize Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady