• Pořady
  • Love Island
  • David schytal vlnu kritiky, ale našel i zastánce. Co si myslí moderátorka Zorka Hejdová?

David schytal vlnu kritiky, ale našel i zastánce. Co si myslí moderátorka Zorka Hejdová?

David a Natálie se vrátili z ostrova lásky domů. Ti, kteří doufali, že se na letišti jejich cesty navždy rozdělí, budou zklamaní, jejich fanoušci naopak zaplesají radostí. David a Natálie vrkají jako dvě hrdličky a užívají si první společné dny bez přítomnosti kamer!

David vyvolal v Love Islandu emoce jako nikdo jiný. Poté, co se začala v médiích řešit kauza o jeho dnes již bývalé přítelkyni Rebece, se na Davida snesla lavina kritiky a diváci nakonec rozhodli, že musí Love Island opustit. Natálie ho dobrovolně následovala.

Diváci Davida nešetří

„Davidovi nevěřím ani nos mezi očima. Natálie je pro něj další odrazový můstek při cestě vzhůru. Je to vypočítavý kluk,“ zaznělo v komentářích od diváků. „Myslím, že Natálie hraje hru s Davidem, protože normální ženská by si nenechala líbit to, jak se k ní David chová,“ přidává se do diskuze další divačka, která nešetří ani Natálii.

​Fanoušci Love Islandu si rozhodně neberou servítky. „Chvála bohu, že je venku. Má to být pořad o lásce, a ne o hrubiánství. Buran hadra. Mně teda nebude chybět vůbec,“ zlobí se.

 „Je mi to docela jasné, David se hlásil do Survivora, ale až v letadle zjistil, že jede na Love Island. Proto měl chudák přítelkyni a skrze signály jí dával najevo, že ji miluje a že se vrátí s výhrou za ní,“ píše ironicky další divačka.

Bez chyb by se nikam neposunul

Na druhou stranu má David v mnoha divácích i velké zastání. „Mě baví, jak každý odsoudí člověka, kterého nezná, nechodí v jeho botách. David se omluvil, sám uznal, že to podělal. Je mladý. Kdo z vás křiklounů někdy něco nepodělal? Lidi dělají chyby a bez nich by se nikam neposunuli,“ vyzývá k zamyšlení na sociálních sítích divačka.

​„Já ho teda neodsoudila. Byl mi sympatický, a navíc je i citlivý. Je mi líto, že ho lidi vyhodili, protože tam alespoň dělal zábavu,“ teskní fanynka a další se k pozitivnímu hodnocení přidává: „Já mu fandila, byl svůj. A ruku na srdce, každý má nějaké tajemství. Ať se mu daří s Naty, nebo ne, byl fajn.“

David byl záhadou, která Zorku bavila

Co na Davida říká moderátorka Zorka Hejdová, která měla možnost pozorovat ho několik týdnu na ostrově? „Sama jsem často hledala odpověď na to, kdo doopravdy je a co se skrývá uvnitř. Nejsem si jistá, že jsem ji našla, ale vlastně to mě na něm bavilo. Protože stejně jako v každý dobrý knížce, i v reality show jako je Love Island potřebujeme postavy, které se neustále vyvíjí a David je přesně ten typ!,“ myslí si.

Připomněla taky Davidovy změny nálad, kdy na začátku vše negoval a zdálo se, že ve vile ani nechce být. S příchodem Natálie a postupem času se ale jeho chování výrazně změnilo.

​„Chvíli ho diváci nechápali, pak si ho zamilovali a začal je bavit, ale bohužel si zahrával s ohněm tak dlouho, až se spálil a o přízeň zase přišel. Alespoň u té větší části, která jeho verzi příběhu zkrátka neuvěřila a v diváckém hlasování ho poslala domů,“ hodnotí Zorka.

Připomíná ale, že svou vinu několikrát přiznal, bohužel se častokrát zamotával do polopravd. „Je to prostě mladej kluk a já věřím, že i tohle ho ponaučí a posune dál,“ dodává moderátorka s tím, že v každém případě drží oběma palce.

FOTO:  TV Nova

Život po Love Islandu

Natálie a David si nyní užívají jeden druhého, tráví spolu čas nejen doma, v posilovně a na romantických procházkách, ale stihli vyrazit i do společnosti. Krátce po příletu se setkali s dalšími vypadlíky Love Islandu Sárou a Štefanem a vyrazili spolu na večeři. Jak se bude jejich vztah vyvíjet ukáže čas, ale zdá se, že fanoušci doufají v happy end. Alespoň to dokazují koláže a připomínková videa z Love Islandu, kterými jejich obdivovatelé zásobují sociální sítě.

FOTO:  archiv Natálie Kočendové
FOTO:  archiv Natálie Kočendové
FOTO:  archiv Natálie Kočendové

Velkolepé finále se blíží. Sledujte vyvrcholení druhé řady show Love Island 13. listopadu na Voyo a Nova Fun!

Dění ve vile můžete ovlivnit i vy! Stáhněte si aplikaci Love Island, ať nepřijdete o novinky. Bezplatně si ji můžete stáhnout jak pro Android, tak pro systém iOS!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady